Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«OKartes skatuve» turpināsies ar mūziklu

TVNET
«OKartes skatuve» turpināsies ar mūziklu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Felicija Vērzemniece/TVNET

Pēc 10 dienām jauni mūzikas talanti sāks ceļu pretī Latvijas TV šovu vēsturē nebijušam izaicinājumam - pirmo reizi jaunieši sacentīsies par galveno lomu īpaši radītā mūziklā. Dziesmotajai cīņai un mūzikla veidošanai varēs sekot līdzi jau no 16.janvāra, kad LNT un izklaides kanāla LMK ēterā startēs muzikālā šova «OKartes skatuve» otrā sezona, informē Gunta Kuļbanska, šova «OKartes skatuve» galvenā redaktore.

Pēc vairākām atlases kārtām dalībai šovā apstiprināti talantīgi jauni dziedātāji, kuri šovā dzīvos kopā ar jau pieredzējušiem iepriekšējās sezonas dalībniekiem.

Sabīne Berezina, Kristaps Pujāts, Mārtiņš Ruskis, Madara Grēgere jeb Madry, Anete Volmane, Marta Ritova - šie vārdi Latvijas publikai kļuva zināmi jau pirmajā sezonā. Un nu viņi atgriežas šovā, lai padarītu cīņu vēl interesantāku un pierādītu katrs savas solista spējas.

Jaunie dalībnieki un žūrija

Jau 16.janvārī kopā ar viņiem dzīvoklī pirmoreiz ieradīsies tikpat spilgti, bet pagaidām TV skatītājiem ne tik pazīstami talanti - Antra Stafecka, Jānis Buķelis, Kaspars Blūms Blūmanis jeb Kašers, Oskars Deigelis, Anete Kotoviča, Lingita Lina Bopulu.


«Esmu ļoti gandarīts par pirmās sezonas radošajiem panākumiem, tas patiesi bija kaut kas jauns Latvijas šovu vēsturē. Par to liecina radiostaciju topi, kur šobrīd atrodami pirmās sezonas izpildītāju vārdi. Tagad es ar lielām cerībām raugos uz jauno sezonu un jaunajiem mūziķiem.

Šoreiz centīsimies vairāk uzmanības veltīt katras konkrētās dziesmas izpildījumam.

Mūzikla formāts diktē savus noteikumus, un katram, kurš vēlas uzvarēt, būs jācīnās un jāpierāda, ka ir patiesi labākais dziedātājs, dejotājs un aktieris vienlaicīgi. Tas nebūs viegli, bet tas, kurš izturēs, iegūs vienreizēju pieredzi un karjeras iespējas,» komentē šova žūrijas priekšsēdētājs un topošā mūzikla galvenais producents Guntars Račs.

«Rudens šovā atradām vairākus patiesi lieliskus komponistus un tagad kopā ar viņiem iesim tālāk un uzņemsimies vienu no sarežģītākajām disciplīnām mūzikas industrijā - mūzikla radīšanu. Kur mūzikls, tur vajadzīgs solists - tādēļ mēs aicinājām šovā piedalīties daudzsološus un kolorītus jaunos dziedātājus, kuri priecēs skatītājus gan ar savu personības šarmu, gan lieliskām balsīm,» saka «OKartes skatuves» galvenais producents Niks Volmārs.

Ik nedēļu izbalsotā vietā ieradīsies cits

Dalībnieku ikdienas priekiem un pārdzīvojumiem varēsim sekot līdzi izklaides kanāla LMK pārraidēs katru dienu. Bet to, kāds izvērtīsies ceļš uz slavu, ik piektdienu lielajos koncertos ar savu balsojumu noteiks LNT un LMK skatītāji un kompetenta žūrija. Dalībnieki, kas koncertā paliks pēdējās vietās, sestdienā sēdīsies uz izbalsošanas krēsliem, un viņu likteni par palikšanu šovā LMK tiešraidē lems skatītāji.

Tomēr - ja vienam dalībniekam sestdiena būs skumja, kādam citam tā izvērtīsies īpaši veiksmīga, jo 12 dziedātāji, kas «OKartes skatuves» dzīvoklī ieradīsies pirmajā nedēļā, ir tikai pirmie jaunās sezonas dalībnieki. Ik nedēļu izbalsotā vietā ieradīsies cits - iepriekšējās atlasēs sevi apliecinājis jauns un talantīgs dziedātājs. Tāpēc tas, kāds veidosies mūzikls, nenoliedzami būs atkarīgs no skatītāju balsojuma.

Muzikālā šova «OKartes skatuve» otrā sezona startē jau 16.janvārī kanālos LNT un LMK!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu