Aktrises Ieva Florence un Anete Krasovska pozē kailas, reklamējot teātra izrādi

TVNET
Aktrises Ieva Florence un Anete Krasovska pozē kailas, reklamējot teātra izrādi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Dailes teātra publicitātes foto

Dailes teātra aktrises Anete Krasovska (23) un Ieva Florence (25), reklamējot izrādi “Kaisles vilciens”, stājušās kameras priekšā pilnīgi kailas.

Talantīgās pašmāju daiļavas plakātā redzamas bez drēbēm un ar savienotām bizēm kādā nolaistā telpā - Krasovska iemūžināta pozējam uz krēsla ar muguru pret kameru, kamēr Florence sēž uz zemes ar kreiso sānu pret fotogrāfu.

Šī nebūt nav pirmā reize, kad Ieva atkailinās mākslas vārdā. Viņas kailās krūtis šovasar uz lielajiem kino ekrāniem bija redzamas režisora Andreja Ēķa jaunajā komēdijā «Blēži».

Kā jau ziņots, 2018./2019. gada sezonas pirmais iestudējums Dailes teātra Mazajā zālē būs Tenesija Viljamsa “Kaisles vilciens”. Izrādi veido režisors Regnārs Vaivars, un tās pirmizrāde notiks 19. septembrī.

Izrādes lomās iejutīsies Anete Krasovska (Blanša), Ieva Florence (Stella), Gints Grāvelis (Stenlijs Kovaļskis) un Kaspars Zāle (Mičs).

Blanšai nav ne darba, ne iztikas līdzekļu, taču viņas bagātā fantāzija tiecas uz visu skaisto un izsmalcināto – pat ja tā būtu tikai nožēlojama imitācija. Savukārt Stenlijam ir vienkāršas intereses, un Blanšas sapņi viņu kaitina. Viņi ir divi pretstati, un konflikts starp viņiem ir neizbēgams un nežēlīgs. Kad sentimentālai sapņainībai pretī stājas skarba brutalitāte, atliek izvēlēties – saņemt visu drosmi, lai skatītos acīs realitātei, vai arī palikt savā sapņu pasaulē.

Tenesija Viljamsa luga, kas latviešu skatītājam pazīstama ar nosaukumu “Ilgu tramvajs”, ir viens no pazīstamākajiem amerikāņu dramaturga darbiem un saņēmusi Pulicera prēmiju (1948).

Märksõnad
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Tagasi üles