Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Holivudas dižāko krūšu īpašnieces

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Žurnāls "In Touch Weekly" veicis aptauju, lai noskaidrotu, kuras Holivudas slavenības krūtis ir vispopulārākās.

Aptaujas dalībnieki atzina, ka tieši Simpsones krūtis var tikt uzskatītas par Holivudas standartu. Starp citu, šogad Simpsone jau kļuvusi par vairāku reitingu laureāti, viņa tika atzīta par trešo bezgaumīgāk tērpto slavenību un ieņēma devīto vietu "viskarstāko" Holivudas sieviešu topā. Viņa arī piedalās filmā "Hazardas brašuļi", kas tiek izrādīta arī Latvijā.

Vistuvāk Simpsones "etaloniem", pēc aptaujas rezultātiem, nonāca Selma Haijeka un Karmena Elektra. Savukārt ceturtās vietas ieguvēja Andželina Džolija balsu skaita ziņā tālu atpalika no pirmo trīs vietu ieguvējām. Kaut arī pēdējos mēnešus bulvārprese ir pievērsusi pastiprinātu uzmanību Džolijas un Breda Pita romānam, tomēr tas nespēja nodrošināt viņai vietu uz goda pjedestāla.

Desmit dižāko krūšu īpašnieces:

1. Džesika Simpsone 2. Selma Haijeka 3. Karmena Elektra 4. Andželina Džolija 5. Halle Berija 6. Dženifera Lova Hjūita 7. Skārleta Johansone 8. Meraija Kerija 9. Sjūzena Sarandona 10. Nikolete Šeridana

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu