Surogātmāte laidusi pasaulē Robija Viljamsa trešo bērnu

TVNET
Surogātmāte laidusi pasaulē Robija Viljamsa trešo bērnu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Britu dziedātājs Robijs Viljamss un viņa sieva, aktrise Aīda Fīlda pārsteiguši visus ar kādu ļoti īpašu notikumu - pāris ir kļuvuši par vecākiem trešajam bērnam, un līdz pat bērniņa nākšanai pasaulē tas ticis turēts lielā noslēpumā.

Dziedātāja sieva sociālajā vietnē "Instagram" publiskojusi foto, kurā redzamas jaundzimušā rociņas. Viņa saviem sekotājiem arī publiskojusi paziņojumu: "Esam priecīgi paziņot, ka mums ir meitiņa! Laipni lūgta pasaulē, Kolete (Koko) Džozefīna Viljamsa!" Tas bija ļoti ilgs un sarežģīts ceļš, lai šeit nonāktu, tāpēc arī mēs par to skaļi nerunājām."

Laimīgie vecāki atklāj, ka mazulīti iznēsājusi surogātmāte, kurai viņi "būs mūžīgi pateicīgi". 

Kā zināms, Robijs un Aīda ir vecāki meitai Tedijai un dēlam Čārlijam.

Pāris apprecējās 2010. gadā. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I spy with my little eye an extra little hand ? So we have been keeping a very special secret! We are delighted to share with you that we have had a baby girl….welcome to the world Colette (Coco) Josephine Williams!! ?? It has been a very long and difficult path to get here, which is why we have kept it on the down low. Family comes in all forms, and this little lady, who is biologically ours, was carried by an incredible surrogate mother, to whom we will be eternally grateful. We are over the moon to have this beautiful baby girl in our lives and so blessed that we live in a world which makes this possible. As with Teddy and Charlie, we ask that you respect Coco’s privacy and allow us to grow into our new team of 5! #TeamWilliams

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu