Čeninga Tatuma jaunā draudzene uz mata kā viņa bijusī sieva

TVNET
Čeninga Tatuma jaunā draudzene uz mata kā viņa bijusī sieva
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters, Sipa, PA Wire/PA Images/ Scanpix

Amerikāņu aktieris Čenings Tatums, kura laulība ar dejotāju Džennu Devanu izjuka šā gada pavasarī, vairs nav brīva vīrieša statusā - viņš tiekas ar britu dziedātāju Džesiju Dž. (Jessie J).

Ārvalstu mediji ziņo, ka 38 gadus vecais Čenings un 30 gadus vecā Džesija tiekas pāris mēnešus, tomēr abi savas attiecības nav komentējuši.

Tatums esot apmeklējis dziedātājas koncertu, kā arī manīts ar viņu kopā spēlējam golfu.

Sociālo tīklu lietotāji jau paspējuši izteikt viedokli, ka smukulīša Tatuma jaunā draudzene vizuāli ļoti līdzinās viņa bijušajai sievai.

Jau vēstīts, ka Tatums un Devana par šķiršanos paziņoja sociālajā vietnē "Instagram": "Mēs ar mīlestību esam nolēmuši šķirt savus ceļus kā pāris. Absolūti nekas nav mainījies tajā, ko jūtam viens pret otru, bet mīlestība ir skaists piedzīvojums, kas šobrīd ved mūs pa atšķirīgiem ceļiem. (..) Mēs joprojām esam ģimene un allaž būsim mīloši vecāki savai meitai Everlijai."

Čenings un Dženna iepazinās deju filmas "Solis augšup" uzņemšanas laikā 2006. gadā un 2009. gadā nolēma apprecēties. Pāra kopīgā atvase Everlija nāca pasaulē 2013. gada maijā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu