"Prāta vētra" izdos koncertturnejas ierakstu

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Grupa "Prāta vētra" 16. oktobrī laidīs klajā aizvadītās turnejas "Skārdu bungu tūre" koncertierakstu, kas uzņemts Mežaparka estrādē, informē grupas menedžere Aija Auškāpa.

Koncertierakstā, kura režisors ir "Prāta vētras" bundzinieks Kaspars Roga, bet montāžas režisors - Juris Matuzelis, apkopotas 29 dziesmas, kuras izpilda grupas mākslinieki un viesmūziķi Povels Olsons un Magnus Nilsons no Zviedrijas, Marina Kraveca no Krievijas, Gustavs Butelis (Arstarulsmirus), grupa "Musiqq", gospeļu koris, kā arī koncerta īpašais viesis Raimonds Pauls.

"Šis bija muzikāli un vizuāli izaicinošs un aizraujošs piedzīvojums visas vasaras garumā. Šķiet, ka vismaz daļu sajūtu ir izdevies saķert un iemūžināt arī video formātā," koncertierakstu aprakstīja Roga.

Interneta vietnē "Youtube.com" publicēts dziesmu "Šokolādes saldējums" un "Paralēles" ieraksts.

Kā ziņots, "Prāta vētras" koncerts Mežaparka estrādē 17. augustā pulcēja aptuveni 60 000 skatītāju, un tas uzskatāms par vērienīgāko pasākumu grupas vēsturē.

"Skārda bungu tūres" laikā "Prāta Vētra" viesojās piecās Latvijas pilsētās - Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā, pavisam kopā pulcējot vairāk nekā 125 000 skatītāju. Nākamais lielais grupas koncerts Latvijā paredzēts nākamvasar Liepājā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu