Ušakovas un citu sieviešu apkrāpējs izrādās precējies ar populāra TV šova dalībnieci

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Pēc tam, kad dziedātāja Liene Ušakova, kura sabiedrībā pazīstama arī kā Seksīgā Lee, sociālajos tīklos izteica brīdinājumu citām sievietēm par kādu vīrieti, kurš izmanto daiļā dzimuma pārstāves krāpnieciskiem nolūkiem, noskaidrojusies vīrieša patiesā identitāte, kā arī cilvēki, kas ar viņu saistīti. Kā izrādās, krāpnieka sieva ir savulaik par Latvijas seksīgāko sievieti atzītā Monta Zuke, kura piedalījusies arī šovā "Latvijas princese".

Monta Zuke ieguva plašāku atpazīstamību pēc dalības LNT šovā "Latvijas princese", kas pie skatītājiem nonāca 2008. gadā. 

2010. gadā žurnāla "FHM" Latvijas lasītāju balsojumā Zuke tika atzīta par seksīgāko sievieti pašu mājās un arī visā pasaulē, aiz sevis atstājot aktrisi Džesiku Albu, Marisu Milleri, Meganu Foksu, Aiju Andrejevu, Agnesi Zeltiņu, Bejonsi (Beyonce), Rianu (Rihanna), Diānu Kubasovu un Lēdiju Gāgu (Lady Gaga).

Montas bijušās attiecības vairākkārt tikušas aprunātas dzeltenajā presē - viņa iepriekš tikusies ar Krievijas futbolistu Maksimu Usanovu, bijusi kopā arī ar kādreizējo TV personību Nauri Loginu un TV šo­va "Sap­ņu lī­ga­va" da­līb­nie­ku Artūru Rozenbahu. 

Zuke sociālajā vietnē "Facebook" vairākos foto redzama ar Lienes aprakstīto vīrieti, kurš, kā izrādās, ir Montas vīrs, un abi kopā audzina divus bērnus

Jau vēstīts, ka starp Lieni un krāpnieku izveidojies galvu reibinošs romāns. Vīrieša rīcībā joprojām ir Lienes sūtītie seksa video un pases dati. Diemžēl Liene nav vienīgā, kura cietusi no krāpnieka. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu