Mūziķi velta labdarības koncertu ugunsnelaimē cietušajam "Līvu" mūziķim Guntaram Muceniekam

FOTO: publicitātes

Rokgrupu “Līvi” un “Zvani” dalībnieka Guntara Mucenieka ģimeni skārusi nelaime – uguns pazudinājusi visu mūziķa iedzīvi, tajā skaitā ierakstu studiju un mūzikas instrumentus. Lai palīdzētu Guntara ģimenei atgūt mājas, mūziķa draugi un grupas biedri rīko labdarības koncertu, kas notiks 15. novembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā. 

Koncertā piedalās “Līvi”, Juris Kaukulis, “Dzelzs vilks”, Fēlikss Ķiģelis un grupa, Muravejs un grupa, Linga, Jānis Bukums, “Symbolic”, “Zvani”, Haralds Sīmanis, Valdis Atāls un citi.

Šobrīd svarīgākais ir sarūpēt postā aizgājušos mūzikas instrumentus un atjaunot ierakstu studiju, lai Guntars varētu muzicēt un pamazām sakrāt nepieciešamos līdzekļus mājas atjaunošanai.

Mucenieku ģimene nupat bija pārvākusies uz lauku mājām Ēdoles pagastā, kad viņus piemeklēja ugunsnelaime. Pāris stundu laikā nodega viss, ģimenei paliekot tikai ar to, kas pašiem mugurā un kas ugunsgrēka laikā bija paņemts līdzi uz darbu.

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt mūziķim un viņa ģimenei, aicināts veikt ziedojumu, vai nu zvanot uz ziedojumu tālr. 90006488 (maksa par zvanu 1,42 EUR), vai veicot pārskaitījumu uz “Fonds Līdzskaņa” bankas kontu, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums Guntaram Muceniekam”.

Fonds Līdzskaņa,

Juridiskā adrese Misas iela 3, Rīga, LV – 1058, Latvija,

Reģ.Nr. 40008274372,

AS Seb banka, SWIFT UNLALV2X,

LV15UNLA0050024642558.

Uz augšu
Back