Smukulīša Tatuma jaunā draudzene paziņo, ka viņai nevar būt bērnu

TVNET
Smukulīša Tatuma jaunā draudzene paziņo, ka viņai nevar būt bērnu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

Britu dziedātāja Jessie J, kura ir arī amerikāņu aktiera Čeninga Tatuma jaunā draudzene, koncerta laikā atklājusi, ka viņai nevar būt bērnu. 

"Pirms četriem gadiem man paziņoja, ka man nevar būt bērnu. Bet viss kārtībā, man būs bērni, ticiet man!" - savu stāstu iesāka dziedātāja.

"Es neprasu līdzjūtību, jo esmu viena no miljoniem sieviešu un vīriešu, kas šim ir gājuši un vēl ies cauri. Tas nedrīkst būt tas, kas mūs definē," sacīja dziedātāja piepildītā koncertzālē "The Royal Albert Hall" Londonā.

Dziedātāja saņēma skatītāju aplausus un arī viņas mīļotais vīrietis sociālajā vietnē "Instagram" izteica cieņu un atzinību par viņas drosmi.

"Šī sieviete tikko izkratīja savu sirdi uz skatuves. Kurš bija tur, piedzīvoja kaut ko īpašu," lepojas Tatums. 

Jau vēstīts, ka Čenings un Džesija tiekas jau vairākus mēnešus. 

Iepriekš Tatums bija precējies ar Džennu Devanu. Pāris par šķiršanos paziņoja sociālajā vietnē "Instagram": "Mēs ar mīlestību esam nolēmuši šķirt savus ceļus kā pāris. Absolūti nekas nav mainījies tajā, ko jūtam viens pret otru, bet mīlestība ir skaists piedzīvojums, kas šobrīd ved mūs pa atšķirīgiem ceļiem. (..) Mēs joprojām esam ģimene un allaž būsim mīloši vecāki savai meitai Everlijai."

Čenings un Dženna iepazinās deju filmas "Solis augšup" uzņemšanas laikā 2006. gadā un 2009. gadā nolēma apprecēties. Pāra kopīgā atvase Everlija nāca pasaulē 2013. gada maijā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu