Pieejamas bezmaksas biļetes uz “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremoniju

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

30. novembrī Mūzikas namā “Daile” notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts. Pasākumu vadīs “Pieci.lv” ētera personība Aleksis Vilciņš, savukārt par muzikālo noformējumu uzstāšanās starplaikos rūpēsies “Pieci.lv” dīdžejs un “Austras balvas” žūrijas loceklis Artis Volfs. Ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties uz ierobežotu skaitu bezmaksas ielūgumu uz balvas pasniegšanas ceremoniju, savukārt tiem, kas nevarēs apmeklēt pasākumu klātienē, būs iespēja klausīties to tiešraidē “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv”.

“Austras balvas 2018” nominantu koncertā uzstāsies The Sound Poets, Tautumeitas, Arturs Skutelis un Tvērumi, Sigma, Polifauna, Imants Daksis un Evija Vēbere. Visi no šiem māksliniekiem ir starp desmit pretendentiem uz šī gada “Austras balvu”, līdzās grupām Domenique Dumont, Instrumenti un Spāre, kuras dažādu iemeslu dēļ koncertā uzstāties nevarēs. Jāpiebilst arī, ka “Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar balvu saņems arī biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 EUR apmērā turpmākajai karjeras attīstībai.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet pirms došanās uz pasākumu nepieciešams iegūt bezmaksas biļeti. Pieteikties bezmaksas biļetei iespējams internetā: https://ej.uz/austrasbalva2018. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bezmaksas vietu skaits ir stingri ierobežots un biļete vēl negarantē iekļūšanu pasākumā, tāpēc uz to jāierodas laicīgi – Mūzikas nama “Daile” durvis tiks vērtas jau 19:00, savukārt koncerta sākums – 20:00.

“Austras balvas” žūrijā arī šogad līdzās tās dibinātājiem Laurim Anstrautam un Normundam Vucānam, darbojas Latvijas respektablākie mūzikas žurnālisti, kā arī vairāki mūzikas industrijas profesionāļi. To skaitā atrodami laikraksta “Diena” mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv" ētera personības Toms Grēviņš, Artis Volfs un Karmena Stepanova, portāla “TVNET” mūzikas žurnālists Jānis Žilde, “Radio 7” dibinātājs un dīdžejs Egons Reiters, mūzikas žurnālists Kaspars Zaviļeiskis, “Radio NABA” ētera personība Atis Žagars, “Music Export Latvia” izpilddirektore Agnese Cimuška, portāla “Delfi” kultūras redaktore Nora Rieksta-Ķenģe, mūzikas žurnālists Klāss Vāvere, LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, portāla “Satori” redaktors Ilmārs Šlāpins, portāla “LSM” mūzikas žurnāliste Aiga Leitholde, kluba “Depo” vadītājs Guntis Vanags, kā arī mūziķis Edgars Žilde, kurš pārstāv pagājušā gada uzvarētājus - grupu “Satellites LV”. Tāpat žūrijā atrodami arī mūzikas žurnālisti no kaimiņvalstīm – laikraksta “Lietuvos Rytas” mūzikas žurnālists Ramūnas Žilnis, kā arī Baltkrievijas mūzikas portāla “Experty.by” galvenais redaktors Dmitrijs Bezkorovainijs.

“Austras balvu” organizē mūzikas portāla “Intro.lv” žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns sadarbībā ar "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu