Ineta Radeviča ir trešā bērniņa gaidībās

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Karjeru beigusī Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča, kura tagad pilda Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidentes pienākumus, paziņojusi, ka ir trešā bērniņa gaidībās. 

Paziņojums nācis klajā laikā, kad Radevičai pēc atkārtotām pārbaudēm konstatētas pozitīvas dopinga analīzes Londonas olimpisko spēļu laikā.

Kā ziņo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Vieglatlētikas integritātes vienība (AIU), Radevičas analīzēs atrastas anaboliskā steroīda oksandrolona pēdas.

Komentējot šo situāciju sociālajā vietnē "Instagram", Ineta paziņojusi, ka ir gaidībās.

"Neatkarīgi no visa notikušā un apstākļiem svarīgākais man šobrīd ir ģimene. Pašlaik esmu trešā bērna gaidībās, un tagad mana prioritāte ir mana un vēl nedzimušā mazuļa veselība, tāpēc centīšos saglabāt mieru arī šajos apstākļos un ļoti lūdzu jūsu sapratni. Paldies visiem, kuri mani ir atbalstījuši un atbalsta," raksta Radeviča.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radusies situācija man ir ārkārtīgi nepatīkama. Es nodarbojos ar vieglatlētiku no agras bērnības un esmu veltījusi tai sevi visu. Kopš manas sportistes karjeras beigām pagājis jau ilgs laiks, tomēr tā joprojām saglabā svarīgu vietu manā sirdī. Visas savas karjeras laikā, es vienmēr esmu bijusi pret neatļautu vielu lietošanu un stingri iestājos pret neatļautām vielām sportā arī šobrīd, tāpēc notikušais man ir īpaši nepatīkams. Kaut gan apzināti neesmu lietojusi aizliegtus medikamentus, es saprotu, ka tas neatbrīvo mani no atbildības par notikušo, tāpēc pašlaik daru visu, kas manos spēkos, lai sadarbotos ar speciālistiem un visām iesaistītajām pusēm. Tas, ka jaunie atklājumi analīzēs attiecas uz notikumiem pirms tik daudziem gadiem, šobrīd būtiski apgrūtina iespēju aizstāvēties, jo ne visi tā laika ārstēšanās un medikamentu dokumenti un paraugi ir saglabājušies. Neatkarīgi no visa notikušā un apstākļiem svarīgākais man šobrīd ir ģimene. Pašlaik esmu trešā bērna gaidībās un tagad mana prioritāte ir mana un vēl nedzimušā mazuļa veselība, tāpēc centīšos saglabāt mieru arī šajos apstākļos un ļoti lūdzu Jūsu sapratni. Paldies visiem, kuri mani ir atbalstījuši un atbalsta. Foto: Aivars Vētrājs

A post shared by inetaradevica (@inetaradevica) on

Kā zināms, Ineta ir precējusies ar Krievijas hokejistu Pjotru Ščastļiviju. Pāris audzina divus bērnus - dēlu Marku un meitu Amēliju.

Sportistes karjeru Radeviča noslēdza pēc 2012. gada Londonas olimpiskajām spēlēm, kur viņa palika ceturtā, no bronzas godalgas arī atpaliekot tikai par centimetru, toreiz sasniedzot rezultātu 6,88 metri.

Uz augšu
Back