Tiks pasniegta kritiķu balva par labāko albumu

"Austras balvas 2018"
TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: LaIPA Biedrība

Jau piektdienas vakarā, sākot no plkst. 20:00 Mūzikas namā “Daile” notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts. Balvas pasniegšanas ceremonijas ietvaros uzstāsies "The Sound Poets", Tautumeitas, Arturs Skutelis, "Polifauna", "Sigma", Imants Daksis un Evija Vēbere, pasākumu vadīs “Pieci.lv” ētera personība Aleksis Vilciņš, savukārt par muzikālo noformējumu uzstāšanās starplaikos rūpēsies “Pieci.lv” dīdžejs un “Austras balvas” žūrijas loceklis Artis Volfs.

Pasākums tiešraidē tiks pārraidīts “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” ēterā, bet ikvienam interesentam ir iespēja to apmeklēt arī klātienē, piesakoties bezmaksas biļetei internetā.

Pasākuma organizatori atgādina, ka bezmaksas vietu skaits zālē ir stingri ierobežots un biļete negarantē iekļūšanu pasākumā, tāpēc stingri ieteicams uz pasākumu ierasties laicīgi. Ieeja pasākumā būs atvērta jau no plkst. 19, savukārt koncerta sākums plānots 20:00. Uzvarētāja paziņošana gaidāma neilgi pirms plkst. 22.

Tāpat kā iepriekšējās balvas pasniegšanas reizēs, arī šogad “Austras balvai” nominēti desmit pašmāju mūziķu albumi, kas izdoti laika posmā no pagājušā gada 19. oktobrim līdz šī gada 18. oktobrim.

Šogad nominantu sarakstā iekļuvuši sekojoši albumi:

Arturs Skutelis un tvērumi "Nekad nekur"

Domenique Dumont "Miniatures De Auto Rhythm"

Evija Vebere "Sirdsbūt"

Imants Daksis "Ass"

Instrumenti "Atkala"

Polifauna "You Look Like A Lost Soul"

Grupa Sigma "Mitoloģijas"

Spāre "Masa"

Tautumeitas "Tautumeitas"

The Sound Poets "Trīs"

Jāpiebilst arī, ka “Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar tradicionālo Austras koka statuju saņems arī biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 EUR apmērā turpmākajai karjeras attīstībai. Tāpat koncerta noslēgumā tiks pasniegta arī portāla “Delfi”  lasītāju simpātiju balva, kas dos iespēju par brīvu reklamēties portālā 1000 EUR apmērā. Šīs balvas ieguvēju nosaka portāla lasītāji, kas pēdējās divas nedēļas varēja balsot par saviem favorītiem īpašā balsojumā.

“Austras balvu” organizē mūzikas portāla “Intro.lv” žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns sadarbībā ar "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv". Balvu uzvarētājiem nodrošina „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA), “Austras balvas” oficiālais mediju partneris ir portāls “Delfi”, savukārt noslēguma pasākumu atbalsta “Valmiermuižas alus” un restorāns “Austra”, kā arī “Austras balvas” biļešu partneris “Tixico”

Pagājušogad "Austras" balvu saņēma grupa "Satellites LV" par albumu "Varavīksnes galā".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pirms gada. @austrasbalva #varaviksnesgala

A post shared by Satellites LV (@satelliteslv) on

“Austras balvas” jaunumiem var sekot arī tās mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu