Problēmas var izdejot. Agita un Valērijs Mironovi par kopdzīvi un deju

Beāte Leigute
, Izklaides sadaļas redaktore
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Agita un Valērijs Mironovi
Agita un Valērijs Mironovi Foto: Tvnet/Apollo

Populārie deju skolotāji un tiesneši Agita un Valērijs Mironovi ir partneri ne vien uz deju grīdas, bet arī dzīvē. Latvijā viņi plašāku atpazīstamību ieguva kā šova "Dejo ar zvaigzni" žūrijas locekļi, taču ikvienam ir zināms arī fakts par abu ilgo un saskanīgo laulību. 

Tuvojoties starptautiskajam sporta deju festivālam "Baltic Grand Prix 2019", portāls TVNET sadarbībā ar Apollo nolēma saskanīgajam pārim Valērijai un Agitai Mironoviem uzdot 30 nenopietnus un pat neērtus jautājumus. 

"Es ceru, ka mēs neizšķirsimies pēc šīs intervijas!" pēc kāda no jautājumiem smejoties paziņoja Valērijs Mironovs, kad bija atbildējis citādi nekā sieva.

Jāatzīmē, ka abi patiešām ik pa laikam no diviem pieejamajiem atbilžu variantiem izvēlējās dažādi, ko Agita raksturoja kā iemeslu abu labajai saderībai. 

Valērijs Mironovs atklāja, ka sievas sniegtā masāža ir viens no labākajiem relaksēšanās veidiem, savukārt Agita pastāstīja, ka virtuve mājās ir viņas pārziņā. 

Noskaidro, ko populārie deju treneri izvēlētos labāk - vienatni vai kopā būšanu, mirkļa kaisli vai uzticību mūža garumā, spītību vai piekāpību, kā arī uzzini daudzus citus interesantus faktus par saskanīgo Mironovu pāri. 

Video: Agita un Valērijs Mironovi par dzīvi un deju.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu