"Māksla ir modē". Šonedēļ studentu darbu gadatirgus "Jarmarka"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ernests Dinka

No 15. līdz 30. decembrim Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies jau 16. studentu mākslas darbu izstāde, gadatirgus un labdarības akcija "Jarmarka".

Šogad izstādes sauklis iemantojis nosaukumu "Māksla ir modē", novēlam katram kaislīgam mākslas mīļotājam atrast savu modes lietu!  

LMA rektors, profesors Kristaps Zariņš: "Gadu mija ir zvaigžņots mirklis. Cilvēki tiecas iepriecināt viens otru. Mākslas akadēmija ir vieta, kur skatīt studentu radošo sniegumu, atbrīvojas gars un pildās apcirknis."

Apmeklētāji tiek aicināti nākt un iepazīt studiju laikā tapušos mākslas darbus: gleznas, grafikas, tekstilu, rotas, keramiku, modi u.c.

Vienuviet būs apskatāmi vairāk nekā 10 000 unikālu mākslas un dizaina darbu, kurām studenti cenu nosaka paši.

Jarmarku apmeklēt ir interesanti arī atkārtoti, jo ekspozīcija mainās ik dienu. Katru no izstādītajiem darbiem būs iespējams arī iegādāties, tā atbalstot studentu jaunradi, bet daļa ienākumu tiks arī ziedota LMA vēsturiskās jūgendstila ēkas un īpašuma Ikšķilē J. Kugas mājas atjaunošanai un renovēšanai.

Jarmarkas organizatori priecājas par nemainīgi lielu apmeklētāju skaitu, ko ik gadu pulcē šis notikums. Jarmarkā satiekas gan tie, kuri meklē nestandarta dāvanas, gan arī tie, kuri apmeklē Jarmarku kā radoši bagātinošu un iedvesmojošu izstādi. Ik gadu darbus izstāda ap 350 topošo mākslinieku.

Jarmarka
Jarmarka Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Jarmarka atvērta no 15. decembra līdz 30. decembrim, katru dienu no plkst. 11.00 līdz 20.00. 24., 25. un 26. decembrī – brīvdienas. Ieeja izstādē caur LMA centrālo ieeju, bez maksas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu