Kašers izdod klipu, kurā redzamas trīs visai "cērtamas" eglītes

FOTO: publicitātes

Decembra sākumā multimākslinieks Kašers klausītājus iepriecināja ar pasakaini muzikālu vēstījumu, ko Ziemassvētkiem veidojis kopā ar savu radošo komandu. Ziemassvētku dziesma "Būtība" iekļauta muzikālās izrādes "Eglītes" programmā un nu skatītājiem tiek dāvināts dziesmas video.

Kašers, stāstot par dziesmas tapšanu, uzsver: "2018. gads man ir bijis ļoti nozīmīgs – gan personiskajā dzīvē, gan radošajā jomā. Daudz emociju, sajūtu, pārdomu, sarunu un arī cīņas. Bet izjustais nav licis man izbalēt, drīzāk pretēji – iet uz jauniem mērķiem un virsotnēm. Kopā ar "Kašera sapņu fabrikas" radošo komandu esam gatavi mirdzēt un sajūtas izteikt mūzikā, tāpēc šķiet, ka dziesmā "Būtība" ietverta teju visa aizvadītā gada sajūtu un krāsu gamma. Lai patiesi mīļi svētki un katram izdodas atrast savu visskaistāko eglīti!"

"Galvenā videoklipa doma un ideja ir vienkārši likt pasmaidīt un iepriecināt gan mazus, gan lielus skatītājus, un atgādināt, ka pats galvenais svētkos ir kopā būšana! Videoklipa filmēšanas process bija bauda – daudz smiekli, radoša improvizācija un lieliski pavadīts laiks kopā! Esmu ļoti pagodināts un laimīgs strādāt ar tik burvīgām eglītēm," par acīm baudāmo videoklipu izsakās mākslinieks.

Dziesmu "Būtība" producējis DJ Dween, bet teksta un mūzikas līdzautores, kā arī skanīgo balsu īpašnieces ir Katrīna Cīrule, Signe Nuķe un Sabīne Blūma-Blūmane.

Uz augšu
Back