Alekss Silvērs prezentē “Supernovai” radītās dziesmas videoklipu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Dziedātāju Aleksu Silvēru iepazinām laikā, kad viņš darbojās duetā Alekss Silvērs un Liera Šteina. Duetam izjūkot, dziedātājs sāka solokarjeru un nu piedalās konkursā “Supernova”. Mūziķis radījis dziesmas “Fireworks” videoklipu.

Alekss priecājas, ka viņa dziesmas autore ir tieši Aminata, jo populāro dziedātāju viņš uzskata par vienu no retajām dziesmu autorēm, kura saprot, kas ir populārs popmūzikā, kādai skaņai un dziesmas formai jābūt.

Lielu lomu dziesmas tapšanā spēlēja arī mūzikas producents Kaspars Ansons, pateicoties kura aranžijai, “Fireworks” iemantoja ierakstā dzirdamo formu.

”Katram no mums bijušas attiecības, kad cilvēks, kuru tu mīli, līdz galam nesaprot, kāpēc viņam vai viņai ir vajadzīgas attiecības. Tu turpini gaidīt, kad starp jums būs emociju ”salūts”. Gaidi līdz pēdējam brīdim, kad varbūt nav jau jēgas gaidīt? Tāda ir dzīve un dzīves pieredze,” par dziesmu stāsta Alekss.

“Fireworks” uzfilmēts astoņu stundu laikā, filmēts neapsildāmā paviljonā, tāpēc mākslinieki nav vilkuši laiku garumā, bet čakli strādājuši, lai nepavadītu lieku minūti aukstumā.

Videoklipa režisors ir Andrejs Aleksejevs, bet Aleksa mūzas lomā iejutās ”Latvijas Nacionālās operas un baleta” soliste Alise Bodnere, kura izdejoja Denisa Tumakova veidoto horeogrāfiju.

”Tetovējumi, uguns, ”grunge” stils, nekāda glamūra vai romantikas. “Fireworks” parāda mani jaunā ampluā, nekādi uzvalki, nekāda maiguma, nekāda džentlmeņa,” par pārtapšanu jaunā tēlā stāsta Alekss.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu