Māra Katarska atklāti par notikušo Ēģiptē

Dziedātāja tikusi spārdīta ar kājām...
TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 16

Šomēnes latviešu dziedātājas un šovā "OKartes skatuve" iepazītās Māras Katarskas draugi un tuvinieki cēla trauksmi sociālajā tīklā "Facebook", ziņojot par dziedātājas pazušanu Ēģiptes pilsētā Hurgadā, kur viņu turējis gūstā un fiziski ietekmējis kāds nesen iepazīts vīrietis. Intervijā raidījumā "4. studija" Māra Katarska pastāstīja, kas ar viņu patiesībā notika.

Māra raidījumā atklāj, ka ar arābu izcelsmes vīrieti iepazinusies kādā klubā Ēģiptē. "Kaut kas man viņā pievilka. Sākumā viņš izturējās labi, mēs runājām par kopīgiem nākotnes plāniem," stāsta dziedātāja, kura neslēpj, ka pat apsvērusi domu par bērniņa ieņemšanu.

Tomēr laika gaitā abu attiecības krasi mainījās - vīrietim bijuši iebildumi pret Māras darbu - uzstāšanos viesiem, kuri apmetušies viesnīcā.

Tāpat varmāka aizliedzis Mārai bez viņa atļaujas kaut kur doties un pat sazināties ar savu ģimeni. Vīrietis Māru pirmo reizi piekāvis pēc tam, kad viņa runājusi pa telefonu ar darba devēju: "Viņš reaģēja ļoti asi, palika agresīvs un brutāli mani piekāva. Tā, ka es nevarēju pakustēties."

Vīrietis Mārai sitis pa galvu, spārdījis viņu ar kājām. Jaunā dziedātāja joprojām nespēj atgūties no traumām - pēc piedzīvotā viņai sākušās dzirdes problēmas. 

Pēc tam, kad pret Māru tika pacelta roka, vīrietis deva viņai pretsāpju zāles, pēc kuru lietošanas latviete aizmigusi uz 12 stundām.

Ar mammas palīdzību un sacelto vētru sociālajos tīklos Mārai izdevies atgriezties mājās sveikai un veselai. Šobrīd viņa atpūšas, tomēr nākotnē vēlas turpināt ceļot un uzstāties, tiesa, Eiropas valstīs, kur kultūra viņai ir zināma. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mood

A post shared by Māra Katarska (@marakatarska) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hope you are as happy as me right now ?☺️✨

A post shared by Māra Katarska (@marakatarska) on

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 16

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu