Zvaigžņots sastāvs! Iepazīsties ar seriāla "Viss pa jaunam!" galvenajiem varoņiem

Sejas.lv
Zvaigžņots sastāvs! Iepazīsties ar seriāla "Viss pa jaunam!" galvenajiem varoņiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Pirmdien, 4. februārī, ar dubultepizodi skatītājus priecēs TV3 jaunais ikvakara seriāls "Viss pa jaunam!", kura veidotāju starpā ir producents Andrejs Ēķis un režisors Aigars Grauba. Galvenās lomas seriālā atveidos pazīstamie pašmāju aktieri - Dainis Grūbe, Iveta Pole, Anta Aizupe, Inga Alsiņa, Jana Čivžele, Edgars Samītis, Juris Žagars, Ivo Martinsons u.c., savukārt debiju aktrises lomā piedzīvos populārā jūtūbere Evelīna Pārkere. Ieskaties un iepazīsti kolorīto varoņu tēlus, kurus satiksi TV pirmizrādē jau 4. februārī!

Dāvis Avotiņš (Dainis Grūbe)

Spējīgs, godīgs un tiešs. Dāvis ir klientu menedžeris lielā kompānijā. Taču atbildīgums un pastāvīgs spiediens, kā arī augstais stresa līmenis noved viņu pie veselības problēmām, kas liek viņam saprast, ka ir jāievieš izmaiņas dzīvē. Viņš pārceļas uz Skaistkalniem – mazu ciematiņu nekurienes vidū, kur sastop kolorītu ciema sabiedrību. Par spīti tam, ka viņam ir nopietnas attiecības ar Terēzi, viņa atsakās pārcelties uz laukiem. Skaistkalnos Dāvis satuvinās ar Ritu – vienu no trim partnerēm, kuras tikko ciematā atvērušas viesu namu.

Foto: publicitātes

Terēze Svante (Iveta Pole)

Terēze ir Dāvja draudzene, interjera dizainere. Viņa ir tipiska pilsētas meitene, kura mīl to, ko dara un ir veiksmīga savā karjerā. Viņa ir ļoti pieķērusies pilsētas ikdienai un komfortam, ko tā sniedz. Viņa ir impulsīva, dažkārt manipulatīva, bet godīga un tieša.

Foto: publicitātes

Krista Riekstiņa (Anta Aizupe)

Viņas bijušais draugs viņu ir ne tikai piekrāpis un pametis, bet arī aplaupījis. Krista drīz vien iepazīstas ar Ritu, kura viņai piedāvā iesaistīties biznesa projektā, kur viņa varēs likt lietā savas mārketinga un sabiedrisko attiecību zināšanas. Par spīti tam, ka ir stipra un neatkarīga sieviete, viņa ir vispesimistiskākā no trim draudzenēm, kā arī vismazāk saprot, ko vēlas dzīvē.

Foto: publicitātes

Rita Sila (Inga Alsiņa)

Rita ir nenodarbināta ekonomiste, kuras dzīve sāk mainīties, kad viņa manto vecu muižu Skaistkalnos un nolemj to pārveidot par viesu namu, lūdzot savas draudzenes Santu un Kristu viņai pievienoties, jo arī viņas ir bezdarbnieces. Cīnoties ar dažādām biznesa problēmām, Rita meklēs līdzsvaru arī savā personiskajā dzīve.

Foto: publicitātes

Santa Fūrmane (Jana Čivžele)

Santa ir dzimusi un augusi Skaistkalnos. Viņai ir bijis darbs un attiecības Rīgā, taču nekas no tā nav bijis ilgtermiņā. Viņas 15 gadus vecais, nepaklausīgais dēls Gints ir šo attiecību auglis. Viņas labākā īpašība ir spēja mierīgi uztvert problēmas, padarot tās tikai par nelieliem šķēršļiem, kurus dzīve mēdz piespēlēt. Santa Ritas piedāvājumu pievienoties viesu nama projektam Skaistkalnos uztvers kā brīnišķīgu iespēju uzsākt jaunu dzīvi savā dzimtajā ciematā un uzlabot attiecības ar dēlu.

Foto: publicitātes

Kārlis Briedis (Edgars Samītis)

Kārlis ir vietējais iedzīvotājs, kas dzimis Skaistkalnos. Viņš ir draudzīgs un labestīgs autobusa šoferis, kas ik dienas pavada ceļā daudzas stundas. Viņa kaislība ir vietējā radio stacija “Skaistkalni FM”, kur viņš brīvajā laikā ieņem radio dīdžeja lomu. Seriālā Kārlis kļūs par Dāvja draugu un padomdevēju, kas vienmēr būs līdzās.

Foto: publicitātes

Alberts Rubīns (Juris Žagars)

Viņš ir visietekmīgākais vīrietis visā reģionā. Viņš ir īpašnieks ūdens pudeļu pildīšanas uzņēmumam, kurš pārdod ūdeni visā valstī, kā arī viņam ir sadarbības partneri daudzās citās Eiropas valstīs. Viņam pieder arī lauku saimniecība. Albertam ir liela ietekme uz vietējo pašvaldību, un viņš dara visu, lai sasniegtu savus mērķus.

Foto: publicitātes

Juris Gauja (Ivo Martinsons)

Juris ir policists un ciemata filharmoniskās grupas maestro, kas ir viņa prieks un lepnums. Viņa lielākais sapnis ir vest savu orķestrīti tūrē pa visu valsti, lai popularizētu mazo ciematu. Viņš ir progresīvs ciemata patriots, kas vēlas, lai Skaistkalni tiktu atvērti visai pasaulei. Tieši tāpēc viņš ir ļoti priecīgs gan par Dāvja ierašanos, gan par jaunā viesu nama atvēršanos.

Foto: publicitātes

Alise Vētra (Evelīna Pārkere)

Iedzīvotāji viņu sauc par Lī. Alise nāk no kaimiņu ciemata, bet viņa ļoti bieži uzturas Skaistkalnos. Viņa tiekas ar Sandri, bet jaunās dāmas prāts allaž ir kaut kur citur. Alise centīsies pārbaudīt savas pavedināšanas spējas ar visiem ciemata vīriešiem, un no tā izbēgt nevarēs neviens.

Foto: publicitātes

Jaunā seriāla nosaukums atklāj arī stāsta galveno sižeta līniju – kāda cilvēka dzīvē viss būs pilnīgi pa jaunam! Dāvis ir jauns, veiksmīgs vīrietis, kuru nemitīgais stress, steiga un nebeidzamie darbi, sapinušies neatšķetināmā mudžeklī, piespieduši apstāties, padomāt un saprast – tā turpināt vairs nevar. Dāvis nomaina ofisa dzīvi un lielpilsētas steigu pret fizisku darbu un lauku mieru. Tomēr seriāls nav tikai par Dāvi un viņa attiecībām ar divām dāmām – Skaistkalnos dzīvo daudzi kolorīti personāži. Tie katrs ir ar savu spilgtu raksturu, dzīvesstāstu, interesēm, kā arī savstarpējām attiecībām. Seriāls piedāvās ieskatīties šo cilvēku ikdienā, dzīvot līdzi viņu piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, ielūkoties viņu nebūšanās un, iespējams, saskatīt kādā no viņiem pašam sevi. Jo tieši tāds ir seriāls – godīgs un atklāts stāsts par cilvēkiem un viņu attiecībām. 

Foto: TV3 ikvakara seriāla "Viss pa jaunam!" pirmizrāde

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu