“Transleiteris” ar Zeltiņu, Leperu un Rasimu 8. martā kausē dāmu sirdis ar seksīgu mūzikas video

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Publicitātes foto

Duets “Transleiteris” astotā marta noskaņās ir apvienojies ar Renāru Zeltiņu, Rihardu Leperu, kā arī Kristapu Rasimu, lai pa visiem nosūtītu pamatīgu Amora bultu Latvijas dāmām, publicējot “Aizmugures ielas zēnu” dziesmu “Es gribu to šādi te”. 

Šis gads abiem “Transleitera” pārstāvjiem – Edžum Ķaukulim un Laurim Mihailovam – ir īpašs, jo ne tikai ir apvienojusies viņu mīļākā grupa “Backstreet Boys”, bet arī ikoniskajam singlam “I Want It That Way” aprit 20 gadi. Vienīgā loģiskā rīcība šādā gadā ir ieskaņot “Aizmugures ielas zēnu” dziesmas latvisko versiju “Es gribu to šādi te”. Kamēr Ķaukulis ir uzņēmies noslēpumainās akmens sejas Kevina lomu, bet Mihailovs tēlo slikto zēnu A.J., bariņā ir aicināts arī smukulītis-cukurdupsītis Niks jeb Rihards Lepers, meksikāņu melnā pērle Hovijs jeb Kristaps Rasims, kā arī nerātni draiskais Braiens, proti, Renārs Zeltiņš.

“Šis klips neapšaubāmi ir viens no vērienīgākajiem “Transleitera” veikumiem – mēs ar draugiem esam ieguldījuši daudz enerģijas un laika, bet Lauris izaudzējis pakaviņu ap lūpām,” pastāstīja grupas pārstāvis Ķaukulis. “Esam ļoti priecīgi arī par Zeltiņa, Rasima un Lepera iesaisti – protams, esam nedaudz izbrīnīti, ka viņi jau bez mēģinājumiem zināja vārdus un deju kustības no galvas.”

Astotā marta apsveikumi “Transleiterim” nav sveša lieta, jo šis nu jau ir dueta ceturtais mēģinājums iekarot meiteņu sirdis. Pērn mūziķi kopā ar Māri Grigali ieskaņoja dziesmu “Mūžīgā liesma”, kas bija tulkojums “The Bangles” skaņdarbam “Eternal Flame”.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu