Jāņa Porziņģa bijusī līgaviņa soctīklos kārdina ar plikbildēm

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: LETA/ekrānuzņēmums

Pērnā gada izskaņā tapa zināms, ka pašmāju basketbolista Kristapa Porziņģa brāļa Jāņa Porziņģa attiecības ar modeli Gabrielu Njerī ir izjukušas - pāris atsaucis savu saderināšanos. Kopš tā laika daiļava, izskatās, ne brīdi nav sērojusi un vietnē "Instagram" regulāri publicējusi foto un video, kurā redzama labi pavadām laiku.

Šomēnes skaistule pārsteigusi savus fanus, publiskojot kadru, kurā redzama pavisam kaila, baudot saules peldes Malibu, Kalifornijā.

Viņa dalījusies arī ar foto, kurā puskaila sēž uz kādām greznām koka kāpnēm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

California dreaming ☀️

A post shared by GABRIELLE KNIERY (@gabriellekniery) on

Atgādinām, ka pāris par saderināšanos paziņoja 2018. gada februārī - aptuveni gadu pēc attiecību sākšanas. Diemžēl jau novembrī sieviete bija izdzēsusi visus foto ar mīļoto no sociālajiem tīkliem, kā arī no viņas zeltneša bija pazudis spožais gredzentiņš.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s just say LA is an interesting place.

A post shared by GABRIELLE KNIERY (@gabriellekniery) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

There is nothing stronger, than a soft soul?

A post shared by GABRIELLE KNIERY (@gabriellekniery) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cheers to the “I don’t know and maybes!”? Something clever I said last night

A post shared by GABRIELLE KNIERY (@gabriellekniery) on

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu