Ar Patrīciju Kseniju Cuprijanoviču jeb vienkārši Patrišu (Patrisha) tiekamies tepat redakcijā. Viņa jau uzreiz atklāti pasaka, ka bez kafijas nevar - tā ir ikdienas sastāvdaļa, tāpat kā sportiskais un ērtais apģērbs. Pozitīva, atvērta un radošuma pilna viņa apsēžas pretī gatava jebkam.
Sāksim ar tavu skatuves vārdu. Patrisha.
Vārds radās ļoti dabīgā veidā, jo mans pilnais vārds ir Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča. Tas īstenībā ir bijis arī apgrūtinājums, piemēram, pasākumu vadītājiem, izrakstot dokumentus, apbalvošanas diplomus... tur vienmēr bijušas kļūdas. Līdz ar to mani vienkārši iesauca par Patrišu. Un tad es tā domāju – ja cilvēki mani tā automātiski sauc, tas varētu būt arī mans skatuves vārds, jo to var viegli atcerēties. Man liekas, ka nav te nevienas citas Patrišas. Es zinu, ka Patrīcijām var būt vienādas iesaukas, jo tomēr cilvēkiem mēdz būt tādi paši vārdi un tās iesaukas ir, cik viņas ir. Kā skatuves vārds tas tiešām ir īss un konkrēts.
[Pa radio fonā sāk skanēt viņas jaunā dziesma “Es varu būt tā”.]
O, tieši skan mana dziesma!
Jā!
Ideāli! [Smejas.]
Nu tad ķersimies klāt stāstam par šo hitu!
Tā. Šī dziesma tapa pagājušajā vasarā Igaunijā, vienā dziesmu rakstīšanas nometnē. Es biju kopā ar Māru Upmani-Holšteini, Dj Rudd, Kasparu Ansonu un vienu somu producentu Erku. Mēs kopā uzrakstījām šo dziesmu demo versijā, kas bija kā skice. Tad oktobrī lidoju uz Somiju, lai šo dziesmu pārdziedātu tādā kā tīrrakstā, un tad strādāju ar citu producentu - Kimu no Berlīnes, jo iepriekšējais, ar ko strādāju, nevarēja dabūt to īsto sajūtu, nemācēja uztaisīt tā, lai varētu just TO. Producentam, kas to visu pabeidza, es izstāstīju īsto domu, kā dziesmai vajadzētu skanēt, un viņš to ļoti ātri uzķēra. Ilgs process. Dziesmu principā pabeidzām novembrī. Un tikai 1. februārī to prezentējām. Jo plus vēl starpā bija jāfilmē mūzikas videoklips.