Kivičs un Skulme Berlīnē noturēti par teroristiem (16)

Fragments no Andra Kiviča jaunākās grāmatas
Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šā gada sākumā Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme devās pirmajā kopīgajā ceļojumā ārpus Latvijas - uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni. Pāris par Berlīnē piedzīvoto izteicies visai skopi - publicētas tikai dažas bildes un lūgums pēc palīdzības, jo viņi nokavējuši lidmašīnu, lai atgrieztos Latvijā. Kiviča jaunākajā grāmatā "It kā Tu kaut ko zinātu" mūziķis atzinis, ka lielāko ceļojuma daļu abi pavadījuši, mīlējoties viesnīcas numuriņā, un viņi pat tikuši noturēti par teroristiem. 

Pāris kādā Berlīnes viesnīcas bārā, kas atrodas netālu no Brandenburgas vārtiem, vēlējušies pasūtīt glāzi šampanieša, tomēr zāles pārzinis atteicies viņus apkalpot, nepaskaidrojot - kāpēc.

Viņš grāmatā raksta: "Mums uzsita asinis, un, tā kā bijām iemalkojuši nedaudz viskija, saņēmos drosmi pateikt, ka vispār mēs esam no Krievijas slavenību pāris un, ja mums nelies, tad mums ir aizdomas, ka zālē ir paslēpts zils maisiņš, kurā mēs nezinām, kas ir."

Kivičs atzīst, ka zilajā maisiņā esot atradies viskijs un ābolu sula, un tas patiešām bija pazudis. 

"Mums pašiem nelikās, ka tie ir terorisma draudi, bet tā nelikās restorāna pārzinim, kurš bija izsaucis policiju. Un ne jau parasto policiju.

Pēkšņi pie restorāna piebrauca divi busiņi, no kuriem ārā izlēca ap 15 bruņotu vīru ar "G-36" automātiem,

"Glock 17" patronu pistolēm, bruņuvestēm un ļoti dusmīgām sejām," situāciju apraksta mūziķis. 

Pāris sarunā ar specvienības priekšnieku izstāstīja, ka ir tūristi un tikai vēlējušies iedzert glāzi šampanieša. "Palieciet, kur esat, un ļoti lēnām izņemiet rokas no kabatām, - nokomandēja priekšnieks. Mēs ar Lieni lēnām izņēmām rokas no kabatām, un tad notika tas, ko es nekad mūžā neaizmirsīšu," turpina mūziķis.

Liene esot pagriezusies pret specvienības viru, kuram rokās bija automāts, un sacījusi: "Un tagad tu paklausies manī.

Es te esmu pirmo dienu un gribēju pasaules foršākajā pilsētā izdzert glāzi šampanieša, bet jūs te tēlojat varoņus kaut kādus.

Tad ņemiet manu kažoku," un novilka kažoku, "ņemiet manus zābakus, ņemiet manu somu, pārbaudiet un ņirgājieties tālāk, bet mēs tāpat nepadosimies, mēs tikai gribējām glāzi bruta..."

"Mistiski, bet policisti saskatījās, pacēla kažoku, pacēla somu un teica, lai pazūdam no šejienes un tinamies visdrīzāk uz Frīdrihštrāsi, tur esot vīna bārs un pa ceļam arī "McDonalds". (..) Kā mūs nesavāca, es nezinu," tā situāciju aprakstījis Kivičs.

Arī brauciena laikā uz Itāliju marta izskaņā abi nonāca policijas redzeslokā - pāris tikai vēlējās parakstīties uz sienas, kur mīlnieki no visas pasaules atzinušies savai otrajai pusītei mīlestībā, bet saņēma aizrādījumu no kārtības sargiem

Atgādinām, ka Skulme un Kivičs attiecības sāka pērnā gada izskaņā, kad mūziķis vēl nebija oficiāli šķīris laulību ar Madaru Kiviču. Drīz vien par pāri tika uzņemts realitātes šovs, tomēr nu abi nolēmuši pamest Latviju, atstājot savas atvases Latvijā.

Kā zināms, Lienei no laulības ar Ārenu Skulmi ir trīs meitas, savukārt Kivičam ir dēls un divas meitas. 

Iepriekš rakstījām, ka Kiviča un Skulmes uzvedība publiskajā telpā nonākusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā. VBTAI sarunā ar TVNET šā gada februārī apstiprināja, ka gatavo iesniegumu Valsts policijai. 

Jau vēstīts, ka pirmdien, 8. aprīlī, "Jumavas" grāmatnīcā tika prezentēta Andra Kiviča otrā grāmata. 

Foto: Andris Kivičs tiekas ar "It kā Tu kaut ko zinātu" grāmatas faniem

Komentāri (16)CopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu