"Līvi" publicē jaunā albuma tituldziesmu "Pluss mīnuss"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Līvi
Līvi Foto: Ritvars Stankevičs

Viena no Latvijas leģendārākajām rokgrupām “Līvi”, kura mainīgos sastāvos muzicē jau kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem, šā gada 13. maijā izdos jaunu studijas albumu ar jaunām ilggadējā grupas līdera Ainara Virgas dziesmām. 

Jaunā albuma nosaukums būs "Pluss mīnuss", un pirmdien grupa publicē gaidāmā studijas albuma tituldziesmu, kuras ierakstā piedalījies latviešu hiphopa mākslinieks Rays (Raivis Krams), kurš tāpat kā lielākā daļa no grupas ir liepājnieks un savulaik kļuva pazīstams ar savu patriotisko skaņdarbu “Par latvisku Latviju”, kuras skatījumu skaits YouTube kanālā jau sasniedzis 1,7 miljonus.

Dziesmas pamatversijas mūzikas un vārdu autors ir grupas līderis Ainars Virga. Dziesma ierakstīta Rīgā, Mārtiņa Burkevica studijā, kur tapusi lielākā daļa gaidāmā albuma. Dziesmas “Pluss mīnuss” repa partija ierakstīta Ivara Sudmaļa studijā Liepājā. Miksēja Jānis Šmēdiņš jeb Fakts Jelgavā. 

Noklausies dziesmu.

Grupas sastāvā šobrīd muzicē: Ainars Virga (ģitāra, balss), Buks (Jānis Buķelis) (balss), Guntars Mucenieks (taustiņinstrumenti),  Henrijs Mucenieks (ģitāra), Edgars Silacērps (bass), Alex (Aleksejs Balinskis) (saksofons) un Ilvars Manfelds (bungas). 

Tuvākā grupas “Līvi” uzstāšanās gaidāma jau šonedēļ, kad Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” notiks Ainara Virgas 55 gadu jubilejas koncerts, uz kuru biļetes jau labu laiku vairs nav pieejamas. Tāpēc grupa un Ainars visus aicina uz papildkoncertu, kurš notiks turpat 20. maijā un savā ziņā ir uzskatāms arī par jaunā albuma prezentācijas koncertu, jo jaunais albums būs pieejams arī koncerta laikā, un tā būs laba iespēja autogrāfu medniekiem.  

Plašāka informācija par gaidāmo albumu, kurā būs atrodamas 10 jaunas “Līvi” dziesmas, drīzumā sekos. 

Foto: "Līvi" gatavo jaunu albumu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu