Kapēc visiem "Eirovīzijas" dalībniekiem nācies nodot asinis?

Sejas.lv
Kapēc visiem "Eirovīzijas" dalībniekiem nācies nodot asinis?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

Dziedātājs Sergejs Lazarevs, kurš šogad “Eirovīzijas” dziesmu konkursā pārstāvēs Krieviju, jaunākajā intervijā atklājis, kādēļ viņam un visiem pārējiem konkursantiem nācās nodot asinis. Pēc mūziķa teiktā, tas šogad ir jauns konkursa noteikums.

No šā gada “Eirovīzijā” visiem dalībniekiem pirms tiešraidēm ir ieviests starptautisks noteikums – nodot asinis ģenētiskajai analīzei.

Lazarevs jau paspējis nodot savas asinis un intervijā raidījumā “Vakars kopā ar Ivanu Urgantu” atklājis, kādēļ šī procedūra ir bijusi nepieciešama.

“Konkursa galvenais sponsors ir uzņēmums, kas nosaka, cik dažādu tautību ir katrā cilvēkā. Mēs parakstījām dokumentu, kas nosaka, ka šo informāciju var publiskot preses konferencēs un medijos,” skaidroja dziedātājs.

Mākslinieks arī atzīmēja, ka pats ir ļoti ieinteresēts noskaidrot, cik dažādas tautības ir viņā pašā. Lazarevs uzskata, ka šāda procedūra tiek īstenota arī tādēļ, lai pierādītu visu konkurentu vienotību.

Atgādinām, ka šogad "Eirovīzija" risināsies Telavivā, Izraēlā. Latviju konkursā pārstāvēs grupa "Carousel" ar dziesmu "That Night".

Foto: Rīgā aizvadīts Eirovīzijas “iesildīšanas” koncerts

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu