Ar košu ballīti Liepājas sirdī atklāts jauns naktsklubs

Sejas.lv
Ar košu ballīti Liepājas sirdī atklāts jauns naktsklubs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nedēļas nogalē Liepājā tika atvērts naktsklubs “Cukurfabrik”, kas izvietots divos stāvos bijušās “Latvijas 1. Rokkafejnīcas” telpās. Atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki, kā dziedātāja Samanta Tīna, modes mākslinieks Atis Artemjevs, grupu “Musiqq” un “Bermudu divstūris” dalībnieks Emīls Balceris, pasākumu organizatore Sindija Vilde un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Vakara gaitā viesus izklaidēja DJ Markus Riva, Spinga un Stocka, kā arī Oskar Deko perkusijas un īpašs gaismu šovs.

Liepājā “Cukurfabrik” ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs “Cukurfabrik” līdz šim apmeklētājiem bija pieejams tikai vasarā. “Vēlējāmies pagarināt silto sezonu un atvērt otru “Cukurfabrik”, kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā,” saka “Tiamo” grupas valdes locekle un viena no “Cukurfabrik” koncepta autorēm Monta Magone. “Arī turpmāk apmeklētāji jutīs metropoles auru, notverot īstu kūrorta un atvaļinājuma izjūtu.”

Mūziķis Markus Riva jauno klubu vērtē kā kvalitatīvu vietu, kur atpūsties. “Gaumīgs klubs ar glītu interjeru un labu mūziku. Man bija liels prieks piedalīties atklāšanas pasākumā. “Cukurfabrik” – viens no iemesliem, kādēļ atbraukt uz Liepāju.”

“Liepāja man vienmēr ir patikusi, tagad tā kļuvusi par vēl vienu vietu bagātāka un foršāka,” stāsta dziedātāja Samanta Tīna. “Smaidīgi cilvēki un atsaucīgs personāls! “Cukurfabrik” ļauj sastapt draugus un iepazīt jaunus.”

“Forši un gaumīgi. Prieks, ka “Liepājas sirds” atdzīvojusies jaunā veidolā,” papildina mūziķis Emīls Balceris.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu