"Laime pilnīga" izdod jaunu dziesmu un piesaka albumu

TVNET
"Laime pilnīga" izdod jaunu dziesmu un piesaka albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Laime pilnīga"
"Laime pilnīga" Foto: publicitātes

Piektdien, 24. maijā, grupa ”Laime pilnīga” noslēdz vasarīgi karsto nedēļu ar jaunu dziesmu latviešu valodā ”Pacēlums” un izziņo rudenī gaidāmo, ceturto studijas ieraksta albumu.

"Dziesma ir par mums pašiem un mūsu grupas attieksmi pret dzīvi, situācijām, kas gadās mūsu kopīgajā ceļā, vai tie ir kopīgi laimes mirkļi vai dažādi sarežģījumi,” stāsta grupas vokālists Ervīns Ramiņš.

Dziesmas līdzproducents ir Aleksands Volks, ar kuru grupa sadarbojusies vairākkārt, ieraksts tapis Wolk Recording Studios.

Līdz ar jaunās dziesmas publiskošanu grupa atklāj šī gada rudens plānus, kad tiks izdots jau ceturtais grupas "Laime pilnīga" studijas ieraksta albums, kura nosaukums un precīzs izdošanas datums tiks atklāts vēlāk – vasarā.

Grupa pirmo reizi piedalījās šī gada dziesmu konkursā ”Supernova 2019” un veiksmīgi ierindojās trešajā vietā starp visiem finālistiem, gūstot pozitīvu novērtējumu gan no žūrijas, gan no skatītājiem, savukārt grupas ģitārists Mārcis Vasiļevskis ar projektu ”Carousel” pārstāvēja Latviju šī gada Eirovīzijas konkursā Telavivā.

Dziesmas teksta video (autore Liāna Mihailova).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu