"Astro'n'out" izdod jaunu singlu un izsludina "Multitūri"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Astro'n'out"
"Astro'n'out" Foto: publicitātes

28. maijā grupa "Astro'n'out" nāk klajā ar jauno singlu “Agrāk” un izsludina rudenī gaidāmā albuma “Multitūri”. “Agrāk” ir jau trešais singls no rudenī gaidāmā sestā studijas albuma “Multivitamīnu multipaka”. Dziesma tapusi, iedvesmojoties no astoņdesmito gadu disko hitiem, un gan skanējumā, gan tekstā saklausāmas atsauces uz agrākā laika varoņiem.

“Bieži vien mums šķiet - agrāk bija labāk, agrāk bija vienkāršāk un vispār zāle bija zaļāka. Arī uz sevi skatoties - kādreiz daudz vairāk sapņojām, ticējām, ka viss ir iespējams. Pieaugušo pasaule pārsteidz ar to, ka naudu pelnīt nav tik viegli, kā arī rodas jautājums, pa kuru laiku tā vispār ir jau klāt! Bet, objektīvi paskatoties uz sevi, saproti, ka nekur jau tālu prom no sevis tāpat neesi aizgājis. Sirdī gan “agrākais tu” gan “šodienas tu” joprojām esat kopā,” komentē grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesma tapusi pirms gada grupas radošajā nometnē Raunā, dziesminieka Mikus Frišfelda rezidencē. Tās producents tāpat kā abiem iepriekšējiem jaunā albuma singliem “Dejot trakāk” un “Multivitamīnu multipaka”, ir DJ Rudd, kurš ir arī jaunā singla līdzautors.

Noklausies dziesmu.

Jaunais albums pie klausītājiem nonāks oktobrī. Tas pavērs jaunu šķautni “Astro'n'out” skanējumā - enerģisks, dejisks, ar aktuālu pop skanējumu, bet ies roku rokā arī ar to grupas šķautni, kas meklē atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem un nebaidās muzikāli eksperimentēt un vedināt uz pārdomām. “Multivitamīnu multipaka” ir nosaukums, kas simbolizē muzikālo košumu un dažādību, kuru varēs sajust arī koncertos.

“Multitūres” koncerti

 12.10. Kultūras centrā “Siguldas Devons”

 19.10. Alūksnes Kultūras centrā 

 27.10. koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājā

 10.11. Jelgavas Kultūras centrā

 29.11. koncertzālē „Palladium”, Rīgā

 01.12. Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

Biļetes uz koncertiem no 28. maija pieejamas “Biļešu servisa” kasēs internetā.

No šodienas par īpašu iepriekšpārdošanas cenu iespējams iegādāties arī jauno albumu “Multivitamīnu multipaka” ar grupas autogrāfiem interneta vietnēs. Albumu varēs saņemt no 2. oktobra. Vairāk informācijas astronout.lv sadaļā “Jaunumi”.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu