"X Faktora" zvaigzne uz brīdi zaudējusi redzi

Sejas.lv
"X Faktora" zvaigzne uz brīdi zaudējusi redzi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šova "X Faktors" pirmās sezonas dalībniece Alise Haijima nesen viesojās Japānā, kur pavadījusi daļu savas bērnības. Tomēr šis brauciens izvērties šausmu pilns, vēsta "Privātā Dzīve". 

Haijima Japānā uzņēmās latviešu tūristu grupas vadītājas pienākumus, tomēr dziedātāju ceļojuma laikā skāra kāda slimība, kuras rezultātā viņai iekaisa mandeles un nervi, kas atbild par ķermeņa līdzsvaru, un Haijimai nācās pārvietoties ratiņkrēslā.

Pēc medicīnas iestādes apmeklējuma un ar tā personāla gādību jaunietei kļuva labāk, taču drīz vien sekoja nākamais nepatīkamais brīdis - pastaigas laikā viņai pēkšņi pazuda redze.

"Gar acīm viss kļuva balts, acis sāpēja. Man sākās tāda panika! Domāju – nu viss, man beigas! Kļuva tik ļoti bail, ka raudāt gribējās," atklāj Alise. 

Kā stāsta Alise, tikpat pēkšņi zaudētā redze atgriezusies, kad viņa iegājusi tumšā tunelī.

Atgādinām, ka Alise Haijima plašāku atpazīstamību ieguva šovā "X Faktors". Pērnā gada izskaņā viņa pievienojās "Cabaret" komandai, kļūstot par koncertuzveduma "O!" mākslinieci, kura kopā ar Elzu Rozentāli un Ralfu Eilandu priecēja skatītājus visu decembri.

Foto: koncertuzvedums "Cabaret O!"

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu