ISSP skola izsludina pieteikšanos divu gadu programmai

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
ISSP skola
ISSP skola Foto: publicitātes

Līdz 22. jūlijam iespējams pieteikties ISSP Skolas kursam “Attīstot fotogrāfijas valodu” – divu gadu garai neformālās izglītības programmai laikmetīgajā fotogrāfijā. Mācības sāksies septembrī. Pasniedzēju vidū ir Latvijā un starptautiski pazīstami fotogrāfi un eksperti, tostarp Iveta Gabaliņa (Vaivode), Arnis Balčus, Andrejs Strokins, Vika Eksta, Solvita Krese u.c.

ISSP skola kopš 2011. gada piedāvā kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem un fotogrāfijas interesentiem. Divu gadu programma “Attīstot fotogrāfijas valodu” paredzēta dalībniekiem ar priekšzināšanām un nodrošina studentiem eksperimentālu, radošu un kritisku vidi, kurā attīstīt savu vizuālo valodu un individuālo pieeju fotogrāfijā. Strādājot pie dažādiem autorprojektiem Latvijas un ārvalstu speciālistu vadībā, studenti pilnveido profesionālās prasmes un paplašina izpratni par fotogrāfiju kā laikmetīgās mākslas mediju.

Skolā pasniedz vairāki Latvijā un starptautiski atpazīstami fotogrāfi – Iveta Gabaliņa (Vaivode), Arnis Balčus, Vika Eksta, Andrejs Strokins, Ieva Balode, kā arī kuratores Solvita Krese, Maija Rudovska un Evita Goze, mākslas zinātniece Laine Kristberga un citi. Programmas ietvaros regulāri notiek vieslekcijas, kurās ar pieredzi dalās mākslinieki, radošo profesiju pārstāvji un eksperti. Nodarbības notiek darba dienu vakaros Rīgas centrā – Berga Bazārā, līdzās ISSP galerijai. Programmas ilgums – divi mācību gadi jeb 18 mēneši. Mācību sākums – 2019. gada septembrī.

Vairāk informācijas par programmu un pieteikšanos: www.isspskola.lv

Pieteikšanās termiņš: 22. jūlijs

Līdz 22. jūnijam Tallinas radošajā kvartālā (Tallinas ielā 6) skatāma šī gada ISSP skolas absolventu izstāde “Seši”. Izmantojot fotogrāfijas mediju, jaunie mākslinieki meklē saskarsmes punktus starp ārpasauli un savu personīgo pieredzi, bērnības atmiņām, ilgām, kultūru stereotipiem, kuri jālauž vai, gluži otrādi – jābūvē. Izstāde atvērta no trešdienas līdz sestdienai no plkst. 13.00 - 19.00. Ieeja bez maksas.

Foto: ISSP jaunās galerijas atklāšana Berga bazārā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu