Maira Brieža menedžeris atklāj detaļas par boksera otro bildinājumu sievai

Briedis bildina mīļoto

FOTO: Ieva Makare/LETA

Mairis Briedis 15. jūnijā "Arēnā Rīga" trešajā raundā nokautēja Glovacki, kā arī boksa maču padarīja īpašu arī savai mīļotajai, ringā otrreiz viņu bildinot. Tagad Brieža menedžeris Raimonds Zeps izdevumam "Vakara Ziņas" sniedza detaļas par bildinājumu un abu kāzām.

Lai gan Briedis ar sievu Jūliju ir precējies aptuveni 10 gadus, kopā audzinot trīs bērnus, iepriekš abi laulājušies dzimtsrakstu nodaļā un šoreiz vēlas kāzas svinēt citādi: "Mairis tūlīt pēc cīņas un uzvaras ir devies atpūtā ar ģimeni un mēģina atgūt iekavēto laiku. Trīs mēnešus viņš dzīvoja atsevišķi un nebija kopā ar sievu un bērniem. Mairis plāno šovasar otrreiz precēties ar Jūliju un šoreiz laulāties baznīcā. Viņš ir pārliecināts, ka jālaulājas baznīcā un Dieva priekšā."

Tāpat bildinājums nav bijis nejaušs - bokseris to rūpīgi pārdomājis.

"Par bildinājuma izteikšanu Jūlijai Mairis runāja jau pirms gada. Viņam jau ilgu laiku bija vēlme sievu bildināt pēc boksa mača visu skatītāju priekšā. Kā Mairis ir atzinis, viņš nevēlas izteikt bildinājumu, vienkārši sēžot uz dīvāna, bet gan tā, lai ir interesanti un īpaši. Mairim īpašā vieta ir boksa rings, tādēļ tas arī notika cilvēku acu priekšā. Jūlijai tas bija negaidīts pārsteigums," atklāja Zeps. 

Kā jau ziņots, poļu bokseris Kšištofs Glovackis pēc plaši apspriestā zaudējuma pagājušajā nedēļā Latvijas bokserim Mairim Briedim pirmdien oficiāli iesniedzis protestu Pasaules Boksa organizācijai (WBO) un Pasaules Boksa padomei (WBC), medijam "sport.tvp.pl" atklāja viņa promouters Andžejs Vasiļevskis.

Briedis sestdien "Arēnā Rīga" trešajā raundā nokautēja Glovacki un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), turklāt viņš sasniedza arī Pasaules boksa supersērijas finālu.

Poļa promouters Vasiļevskis norādīja, ka viņš pirmdien ir iesniedzis oficiālu protestu gan WBO, gan WBC organizācijām, bet Glovackis pašlaik laiku veltīšot atpūtai.

"Mēs cīnāmies par to, lai dueļa rezultāts tiktu anulēts," teica Vasiļevskis. "Vai mēs uzvārēsim? Protams! Tikai jautājums, ko. Ja duelis nebūtu noticis supersērijas turnīra laikā, tas uzreiz būtu anulēts, un tiktu noteikts atkārtotas cīņas datums. Grūti paredzēt, kas notiks, bet mēs gaidām atbildi."

Glovackis svētdien Varšavā veica pirmās veselības pārbaudes, kas liecināja, ka kaulu lūzumi vai citas būtiskas traumas viņam nav konstatētas, turklāt nekas netika atklāts, arī atkārtoti izvērtējot boksera stāvokli, līdz ar to viņš ringā varētu atgriezties šī gada laikā.

Iepriekš bija plānots, ka Briedis ar Glovacki sestdien sadalīs arī prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, tomēr tas nenotika organizācijas un supersērijas rīkotāju nesaskaņu dēļ saistībā ar cīņas tiesnešiem.

Briedis supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu, kurš turpat Rīgā desmitajā raundā nokautēja amerikāni Endrū Tabiti, iegūstot Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu.

Uz augšu