Uz festivālu "Bauska TASTE" iespējams iegādāties vienas dienas biļetes

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
“Bauska TASTE”
“Bauska TASTE” Foto: publicitātes

Mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls “Bauska TASTE”, kas 3. un 4. augustā norisināsies Bauskas Pilskalna parkā, jau kādu laiku piedāvā iespēju iegādāties vienas dienas biļetes.

Vienas dienas biļetes gan sestdienai, gan svētdienai pieejamas par 13 eiro, savukārt abām dienām – 25 eiro.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē.

Festivāla programmā 3. augustā – "Without Borders", "Grupa Sigma", Ingus Pētersons, "Deniss Paskevich & Funk Therapy Collective", "Otra puse", "Triana Park", Mesa, "Dzelzs vilks", "Pirmais kurss", "Gribam būt dīdžejas", kā arī radio SWH raidījuma “Priekšnams” jaunās apvienības.

Savukārt 4. augustā uz skatuvēm kāps "Kris & Oz", "Kautkaili", "Laika suns", "Latvian Blues Band", "Autobuss debesīs", "The Sound Poets", Nakts & Ervīns Ruža, "Brīvrunu projekts" un "Kreisais krasts".

Bauska TASTE
Bauska TASTE Foto: publicitātes

Jau trešo gadu festivāla ietvaros būs iespējams piedalīties “Magnēts” rīkotajā rogainingā, kas ir aizraujošs orientēšanās sacensību paveids. Skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties starp dažādu garumu distancēm; organizētāji būs parūpējušies arī par pašiem mazākajiem sportistiem. Tāpat “Bauska TASTE” norises vietā gaidāmas arī citas radošas, aktīvas un aizraujošas nodarbes.

Foto: "Satellites LV" uzstājas festivālā "Bauska TASTE".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu