Pasaulē bagātākais cilvēks pēc šķiršanās vairs neslēpj jaunās attiecības

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: EPA/Scanpix

​Amerikas Savienoto Valstu (ASV) interneta tirdzniecības milža “Amazon” dibinātājs Džefs Bezoss (55), pašlaik pasaulē bagātākais cilvēks, pēc savas rekorddārgās šķiršanās pavasarī no sievas Makenzijas jūlija vidū pilnīgi atklāti izgāja sabiedrībā ar savu jauno sirdsdāmu.

Bezoss skatītāju rindās svētdien, 14. jūlijā, tenisistu Rodžera Federera un Novaka Džokoviča cīņu Vimbldonā vēroja kopā ar 49 gadus veco TV personību Lorēnu Sančezu – par abu romānu tika mēļots, taču tagad abi vairs neslēpjas.

Pāris pat bija saskaņojis tērpus – viņu apģērbā dominēja zilā krāsa un baltas vertikālas strīpas.

Kā jau ziņots, Bezoss un viņa bijusī sieva Makenzija 4. aprīlī noslēdza vēsturē lielāko laulības šķiršanas vienošanos, saskaņā ar kuru Bezosam paliek 75% no viņu līdzšinējām akcijām šajā uzņēmumā, bet Makenzijai – akcijas apmēram 36 miljardu ASV dolāru vērtībā.

48 gadus vecā Makenzija Bezosa sacīja, ka viņa atdos 55 gadus vecajam bijušajam vīram visas savas akcijas laikrakstā "The Washington Post" un kosmosa izpētes firmā "Blue Origin", kā arī balss kontroles tiesības pār viņai palikušajām "Amazon" akcijām.

Bezoss un romānu rakstniece Makenzija Tatla apprecējās 1993. gadā, un viņiem ir četri bērni. Bezoss 1994. gadā savā garāžā Sietlā nodibināja "Amazon" un laika gaitā pārvērta šo uzņēmumu par milzi, kas dominē interneta mazumtirdzniecībā.

"Amazon", kura tirgus kapitalizācija ir apmēram 890 miljardi dolāru, iesniegumā ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC) paziņoja, ka Makenzija Bezosa kontrolēs 4% no uzņēmuma apgrozībā esošajām parastajām akcijām.

Ņemot vērā "Amazon" akcijas pašreizējo cenu, viņai piederēs akcijas 35,6 miljardu dolāru vērtībā.

Žurnāls "Forbes" informēja, ka pēc šīs šķiršanās vienošanās Makenzija Bezosa ir kļuvusi par trešo bagātāko sievieti pasaulē pēc "L'Oreal" mantinieces Fransuāzas Betankūras Meiersas un "Walmart" mantinieces Elisas Voltones.

Džefs Bezoss, kuram tagad pieder 12% no "Amazon", vēl arvien ir pasaulē bagātākais cilvēks un lielākais šā uzņēmuma akcionārs ar 110 miljardu dolāru lielu bagātību, liecina "Forbes" dati.

Viņš bagātības ziņā pārspēj "Microsoft" līdzdibinātāju Bilu Geitsu un "Berkshire Hathaway" direktoru padomes priekšsēdētāju Vorenu Bafetu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu