Iedvesmojies "Summer Sound" - tādus tērpus šogad izvēlējušies "Positivus 2019" apmeklētāji

FOTO: instagram.com/gurprit/

Knapi šortiņi, koši spīdumi, putnu spalvas, caurspīdīgi krekliņi, sportiskas botas, krāsaini mati un kas tik vēl ne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nav tāda reize, kad mēs būtu skaidrā🍓

A post shared by Evelīna🌴🐘 (@eveliina__a) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Salacgrīva fashn strong

A post shared by BRAĶE ANDA (@andabrake) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Jo mēs ar tevi satiksimies POSITIVUSĀ”

A post shared by Arta Adrija (@artaadrija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Positivus īsumā. 🔥

A post shared by Peteris Priedins (@priedinsh) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kas notiek Salacgrīvā, par to pēc tam nerunā.

A post shared by Madara Zeltiņa (@sudrabinja) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

paldies Marijai, kura savāca tās salvetes aiz mums

A post shared by egija ātruma (@egijaonfire) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My @positivus squad ❤️

A post shared by Annija Ozola (@annijaozola) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tuju

A post shared by Pirjo Liisa Prisk (@pirjoliisaprisk) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Music Orgasm it is🔥🔥🔥 #positivus2019 #salacgriva #foreversummer #disclosure

A post shared by Dana (@wildspirit_dana) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Laura Gangnusa (@lgangnusa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Positivus 💓 🎨 @kicha.chika

A post shared by Sindija (@sindis_te) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•💋🤘🏼🌶•

A post shared by Karlīna Zariņa 🤘🏼 (@karlinazarina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤘🏼🤪

A post shared by Baiba Želve (@baibuuu) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ar normāliem čaļiem😎

A post shared by Evija-Kerija Erta (@evijakerija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heyul yea #positivus2019

A post shared by @ laurakruusimagi on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#positivusfestival

A post shared by Arina Golovina (@gucciha) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALRIGHT - CAPTION THIS!!! Best one will get a shoutout!! 🔥

A post shared by Paula Sofia (@paula.birzniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristiāna (@kristiaanah) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦢

A post shared by Kristiana Dance (@kristiaanad) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Positivus vibes ☀️

A post shared by Karīna (@kariinavaarna) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samanta 🌸 (@samantaaap) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦎

A post shared by Nikola (@nikolamasane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

noķertas festivāla burzmā

A post shared by Lote (@loteluse) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2/3

A post shared by brenda (@zvargulite) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elīza Vilciņa (@elizavilcina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

festival vibes ✨

A post shared by Kristīne Dāboliņa (@kikadelanksa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

D A Y 1 💥

A post shared by Karola Minka (@karolaminka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ainult hitid

A post shared by Johanna Solnask (@jsolnask) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vana hea

A post shared by ᴋᴀʀʟ-ʀᴏᴍᴇᴛ (@uljaskarl) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥳

A post shared by ⓃⒶⓉ_ⒶⓇⓉ 💎 (@nat_art) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Terminātorā 😎 #aļiks #positivus

A post shared by Elīna Jākobsone (@cukurinja) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my girl is freakin hot

A post shared by d o v y d a s🦋🌸🕉 (@indiggokid) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Glitter beard is out

A post shared by Gurprit Sahota (@gurprit) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POSITIVUS DAY 1🤩🌸 Let’s gooo!!! 💞

A post shared by ENDIJA KALNINA | KALENDY (@kalendy_) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just that little bit extra 💎🎉😀😎 #postivusfestival #paintbarshop #maalimesindüle

A post shared by Mai Buschmann (@mai.buschmann) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gunta Skalberga (@guntaskalberga) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @annetajefimova on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sadarbībā ar @_ita_g & VW 🥳 . . . #positivus2019

A post shared by līva (@liva.klindzane) on

Uz augšu