:format(webp)/nginx/o/2018/07/16/9779848t1h6146.jpg)
3. augustā žurnāla "Rīgas Laiks" veidotāji sociālajā tīklā "Facebook" izplatījuši aicinājumu atbalstīt žurnāla izdošanu ar ziedojumu. Atgādinām, ka mēneša sākumā žurnāla izdevējs SIA "Rīgas Laiks" lūdzis uzņēmumam piemērot tiesiskās aizsardzības procesu, kas dod laiku nokārtot parādsaistības un atlikt maksātnespējas iestāšanos.
"Firmas.lv" pieejamā informācija liecina, ka uzņēmuma uz 7. jūniju bijis reģistrēts nodokļu parāds 22 644 eiro apmērā.
"Rīgas Laiks" ir viens no nozīmīgākajiem izdevumiem Latvijas kultūrtelpā, un iznāk reizi mēnesī no 1993. gada novembra. Žurnāla īpašnieki ir galvenais redaktors Uldis Tīrons un izdevējs Arnis Rītups.
Žurnālā tiek publicēti komentāri, vēstules, esejas, filmu, grāmatu, mūzikas un interneta resursu apskati, raksti, recenzijas un intervijas, to skaitā interviju cikli ar Nobela prēmijas laureātiem, pasaulslaveniem arhitektiem, zinātniekiem.
Ziedot žurnālam iespējams caur šādiem rekvizītiem:
Saņēmējs: Žurnāla "Rīgas Laiks" atbalsta biedrība
Reģ. nr. 40008167863
Konta Nr. LV84HABA0551029638407