Dūla Katrīna Puriņa-Liberte pēc kļūšanas par ārsti kabinetu iekārto tā, lai tur varētu mīlēties

Sejas.lv
Dūla Katrīna Puriņa-Liberte pēc kļūšanas par ārsti kabinetu iekārto tā, lai tur varētu mīlēties
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: instagram.com/perlumamma.lv/

​Šova “Latvijas princese” uzvarētāja Katrīna Puriņa-Liberte, kura šovasar kļuva par ārsti, absolvējot Rīgas Stradiņa universitāti, publiski pastāstīja, kā pēc diploma iegūšanas bauda sava darba augļus.

“Atrodi darbu, kuru tu mīli un Tev nevienu dienu dzīvē vairs nebūs jāstrādā. Tas ir stāsts par mani. Šodien visu dienu biju savā kabinetā un biju kopā ar bēbīšiem, viņu mammām, kā arī topošajām māmiņām. Beidzoties darba dienai, es sēžu kabinetā un baudos. Es pateicos par katru, kurš atvēris man savu sirdi vienam no intīmākajiem dzīves periodiem, lai man uzticētu pašu dārgāko. Esmu radījusi vidi, kur sievietes sajūt sevī resursus, lai iegūtu mieru, spēku, drošību un pārliecību. Esmu radījusi vidi, kur mēs varam smieties par sievišķīgām lietām, kur paraudāt par sāpīgām pieredzēm. Es esmu radījusi vidi, kur bēbīši mazāk raud un mammas priecājas, ka viņas var.

Es ļoti ilgi sapņoju par savu vietu, kur samīļot ne vien katru atnākošo, bet parūpēties par katru puķīti, kura man uz palodzes aug. Es jūtu tādu pateicību un mīlestību pret to, ko es te daru. Es nezinu vai to vispār vārdos var aprakstīt. Bet man ir sajūta, ka tā ir Liela Dāvana. Ka manā sirdī ir liela mīlestība uz to, ko es daru un tieši ar šādu attieksmi pavadītas dienas var nest skaistus, piepildītus augļus. Tik it kā vienkārši - pret ik katru izturēties tā, kā es gribētu, lai izturas pret mani, un tai pat laikā tik sarežģīti, ja paskatās uz pasauli... bet cik skaisti un piepildoši, ja mēs katrs tā varētu.

Esmu laimīga, ka man ir mana vieta, mana mīlestība, mani cilvēki. Un man nevajag visu un visus, mani visi, jau mani atrod, man ir un vēl būs. Tāda rimta un skaista sajūta. Un paldies tai būtnei, kas reiz man te “Instagramā” pateica - iekārto savu kabinetu tā, lai tur varētu mīlēties, un tad visi tur jutīsies labi. Ziniet, sākumā šķita jocīgi, bet tad es sapratu, kas ar to man tika teikts... tieši ar tādu domu es katru stūrīti iekārtoju un redzu, ka mīlestība notiek vietā, ar kādu attieksmi tu tur pats ieguldies. Radiet vidi, kur var notikt mīlestība un tā būs! Lai kādi gaiteņi mani sagaida nākotnē, bet es zinu, šito sajūtu un savu aliņu, kur atgriezties pie sevis, es negribu pazaudēt. Vienmēr, vienmēr sajūtīga. Vienmēr, vienmēr pateicīga,” rakstīja jaunā ārste.

“Tajā kabinetā tiešā ir kāda īpaša aura un tā lavandas smarža. Mazā Adrija šodien visu dienu pēc mūsu tikšanās bija pārsteidzoši mierīga,” jūsmo kāda komentētāja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dr.Katrina Purina-Liberte (@perlumamma.lv) on

Kā jau ziņots, Katrīna bagātīgi dalījusies ar foto no sava izlaiduma, kurā bija tērpusies pašmāju zīmola “Amoralle” kleitā un “Jimmy Choo” augstpapēžu kurpēs.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tikai mani svarīgākie cilvēki - mana brīnišķīgā ģimene, zina, kāds patiesi bija ceļš, lai es kļūtu par ārstu. Tas noteikti bija ceļš, kurā varēja ieraudzīt, ka šķēršļus un pārbaudījumus var pārvarēt tikai ar lielu mīlestību un mērķtiecīgu nepadošanos šajā ceļā uz sava sapņa piepildīšanu. Tie, kuri mani pazīst ilgāku laiku, atcerās, ka Rīgas Stradiņa universitātē es iestājos nebūt ne vieglākajā savas dzīves periodā, īsāk sakot - man bija ļoti maz no tā, kas man ir tagad, bet man bija neaptverami liela ticība tam, ka tieši tas ir īstais mirklis, lai noticētu sev, savam sapnim un saviem spēkiem. Toreiz man bija divi mazulīši uz rokām, toreiz es dzīvoju vienā istabā ar visu iedzīvi pie vecvecākiem, toreiz man nebija ne ienākumu, ne profesijas, toreiz man bija piedzīvota liela vilšanās un zaudējumi daudz dažādās dzīves sfērās...taču man ir viena īpašība, kura man šajā ceļā palīdzēja - ja es kaut ko esmu ieņēmusi galvā - mani apturēt ir ļoti grūti : ) Man ir ļoti svarīgi publiski pateikt paldies savai ģimenei. Man ir svarīgi pateikt, cik man tas ir bijis nozīmīgi, ka nevienu brīdi mana ģimene nav par mani šaubijusies. Man ir svarīgi pateikt paldies, ka viņi nekad man nepārmeta, ka mans ceļš ir nedaudz atšķirīgāks no pārējiem, pie tam, arī temps ir citādāks. ) Man ir svarīgi pateikt paldies manai MAMMAI, kura uzklausīja mani katru reizi, kad es biju ievainojama un telefonklausulē šņukstēju par dzīves netaisnību, citu cilvēku viedokli un kolokviju atzīmēm - viņas stiprinājums ir spēcīgākais, kādu esmu saņēmusi jebkad - Mana mamma ir apbrīnojamākā Sieviete uz šīs Zemeslodes : ) Man ir svarīgi pateikt paldies maniem vecvecākiem, kuri bija blakus manām meitām tik daudz brīžos - dienās un naktīs, veselībā un slimībā, svētkos un vasaras mēnešos - kad man bija kolokviji, sesijas, eksāmeni. Mome un Vectēti - jūs esat vienreizēji un neaizvietojami Cilvēki manā dzīvē. Man ir svarīgi pateikt paldies manām meitām - Beatrisei un Šarlotei. Jūs esat uzaugušas uz anatomijas grāmatām, kopā ar mani izkrāsojušas simtiem šūnu histoloģijas zīmējumos, spēlējušās ar galvaskausu un citiem kauliem. Aizraujoša bērnība : ) esmu pateicīga par sapratni, izvēloties mani par savu mammu : )

A post shared by Dr.Katrina Purina-Liberte (@perlumamma.lv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ak mīlulīši, lūdzu izturiet vēl dažas bildītes, vēl dažas dieniņas - man jau tā bija grūti izvēlēties izšķirot ko likt Instagramā un ko ne, man gribētos padalīties ar visām, tik daudz emociju, tik daudz atmiņu, man tas ir tik, tik svarīgi, ja jus zinātu... ? mana izlaiduma brīnišķīgā fotogrāfe @vikaniska atsūtija dievīgas fotogrāfijas - šis albumiņš veltīts manai kleitai, manām kurpēm, manam lidojumam. Ziniet, stāsts ir tāds... savā kāzu dienā, es nevarēju vēl atļauties uzvilkt savu sapņu kleitu un sapņu kurpes, tie kas lasīja mūsu Santas interviju atcerās, ko es par šo teicu... man vajadzēja paciesties un es ticēju, ka pienāks vēl kāda diena, tikpat svarīga, tikpat liela, tikpat nozīmīga, lai piepildītu to mazās meitenes lielo sapni- par kleitu, par kurpēm, par sasniegto... Man tāda diena tikko bija!!!!! Es lidoju no laimes - (īpaši 5am Amoralle zīda kleitā un hūdijā pie RSU strūklakas;))) ??? Gribēju rakstīt, ka vienu dienu dzīvē katrai sievietei jākļūst par princesi un tad sasmējos, ka man tādas nu ir vairāk par vienu ? es ceru, ka izdevās vienā ierakstā ierezonet gan smeldzi, gan humoru par sevi ??? vienvārdakot tik daudzi paldies aiziet līdz visām fejām, kuru dēļ es varēju būt tās dienas princese - jūs jau ziniet manu komandu, ja es kādu iemīlu - pieķeros cieši un palieku lojāla uz visu dzīvi ❤️viss, rīt būs par draugiem un tad jau turpināsies mani laivi par depresijām un seksiem. Būšu drīz atpakaļ no lidojuma ? jā, un es arī dievinu savas #jimmychoo #sacora ? uztaisam aptauju- kurš mani pazīst un jūt? Kā jums liekas, kāda zīmola kurpēs (ja uzminēs modeli es izdomāšu ?) vēlos svinēt rezidentūras izlaidumu? (Es to izlaidumu kurpju dēļ varu izturēt tos grūtos brīžus mācībās- #sorrynotsorry #shoeaddict ????) ?

A post shared by Dr.Katrina Purina-Liberte (@perlumamma.lv) on

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu