Mūzikas izdevniecība "I Love You Records" svin jubileju ar koncertu sēriju

TVNET
Mūzikas izdevniecība "I Love You Records" svin jubileju ar koncertu sēriju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Felicija Vērzemniece/TVNET

Šoruden Latvijas neatkarīgajam mūzikas apgādam "I Love You Records" aprit desmit gadi. Apaļā jubileja tiks svinēta ar koncertu sēriju, kurā uzstāsies gan izdevniecības mākslinieki, gan viesi.

"I Love You Records" sāka darbību 2009. gada rudenī, kad laida klajā savu pirmo ierakstu – neilgu laiku pastāvējušās grupas “Zvani” koncertierakstu no I Love You skatuves Positivus festivālā. Šis albums CD formātā tikai izdots tikai 100 eksemplāros un pašlaik ir kļuvis par lielu retumu.

Sekoja sadarbība ar mūziķi Goran Gora, igauņu grupu Ewert and The Two Dragons, eksperimentālā roka duetu Mona De Bo, dziesminieci Alisi Josti, grupām Laika suns un “Židrūns” un citiem māksliniekiem. Izdevniecības pēdējo gadu veiksmīgākie mūziķi ir duets Super Besse no Baltkrievijas, kas ar dziesmām no saviem diviem albumiem regulāri uzstājas Eiropas klubos un festivālos. Līdz šim "I Love You Records" izdevusi 26 mūzikas albumus. 2016. gadā apgāds kļuva par pilntiesīgu Eiropas neatkarīgo mūzikas kompāniju asociācijas IMPALA biedru.

“I Love You Records jau nav tikai organizācija vai uzņēmums, tie ir konkrēti cilvēki ar līdzīgiem, bet, par laimi, dažādiem viedokļiem, kas ir sanākuši kopā, lai darītu to, kas patīk, un, iespējams, tādu, ko novērtē arī citi cilvēki,” uzskata viens no izdevniecības dibinātājiem Uldis Pabērzis.

“I Love You Records aprit desmit gadi un vienīgā vēlme to nosvinēt ir ar koncertu sēriju līdz gada beigām, kuros varētu atrādīt gan pašus māksliniekus, gan ievērības cienīgas mūzikas aktualitātes ārpus Latvijas,” saka izdevniecības mākslinieciskais direktors Bruno Roze. “Galu galā tas arī ir mūsu pamatuzdevums – iepazīstināt klausītājus ar mūziku, par kuru viņi, iespējams, nezināja. Tāpēc katram mūsu māksliniekam šajā koncertu sērijā blakus liekam kaut ko, kas mums liekas uzmanības vērts.”

"I Love You Records"  jubilejas sērijas pirmie koncerti:

14. septembris: “Židrūns” + shishi (LT), K.K. fon Stricka villā

19. septembris: Alise Joste + “Nesen”, K.K. fon Stricka villā

28. septembris: Super Besse (BY) + Human Tetris (RU), klubā One One

18. oktobris: Laika Suns + Kabloonak (LT), K.K. fon Stricka villā

Koncertu biļetes šeit.

Foto: "Laika suns" koncerts bārā "I Love You".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu