Kultūras akadēmijā sākas uzņemšana maģistra un doktora studiju programmās

LETA
CopyDraugiem X Whatsapp
Kultūras akadēmija
Kultūras akadēmija Foto: publicitātes

No pirmdienas līdz 23. augustam Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) notiks uzņemšana maģistra un doktora studiju programmās, pavēstīja LKA sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Lūse. 

Uzņemšana notiks maģistra studiju programmas "Mākslas" apakšprogrammā "Starptautiskais mediju un kultūras menedžments" vācu valodā un doktora studiju programmā "Mākslas".

Lai pieteiktos studijām, jāsagatavo CV un motivācijas vēstule, kā arī jāpārskaita reģistrācijas maksa uz LKA tīmekļa vietnē norādīto kontu, jāsagatavo maksājuma izdruka un jādodas uz LKA, līdzi ņemot divas fotogrāfijas, pasi un izglītības dokumentus. CV un motivācijas vēstuli jāiesniedz gan izdrukas, gan elektroniskā formātā.

Pieteikumus studijām iespējams iesniegt no plkst.10.līdz 16. LKA, Ludzas ielā 24.

Vācu valodā realizētā apakšprogramma "Starptautiskais mediju un kultūras menedžments" sagatavo konkurētspējīgus mediju un kultūras menedžerus, kuri spēj darboties visdažādākajās kultūras nozarēs un gūt panākumus modernā Eiropas kultūras telpā visdažādākajās kultūras nozarēs, stāstīja Lūse. Līdzās teorētiskām zināšanām studiju procesā īpaši izcelts ir praktiskās darbības faktors - studenti darbojas dažādos projektos un veic praksi kādā no plašā klāstā piedāvātām institūcijām Vācijā. 

Apakšprogrammu vada Latvijas un Vācijas mācību spēki. Lielākā daļa no viņiem ir aktīvi praktiķi, kas ieguvuši vadošu pozīciju savā nozarē. Vienlaikus visiem ir bagāta pedagoģiskā pieredze starptautiskās augstskolās un universitātēs, uzsvēra Lūse.

Viņa stāstīja, ka LKA ir vienīgā augstskola Latvijā, kas piedāvā iegūt doktora zinātnisko grādu Mākslas zinātņu nozarē Kultūras teorijas apakšnozarē. LKA doktora studiju programmas prioritāte ir kultūras un mākslas procesu pētījumi, tai skaitā starpdisciplinaritātes kā izpētes metodoloģijas attīstība. LKA doktora studiju programma rosina izstrādāt jaunas pētniecības jomas, kas ļauj vērtēt gan kultūras vēstures attīstību, gan aktuālās kultūras norises un tādējādi spēj ietekmēt humanitāro zinātņu un to izpratnes attīstību gan Latvijā, gan starptautiskā mērogā.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu