Igors Krutojs: "Jaunais vilnis" Jūrmalā vairs nekad neatgriezīsies

Sejas.lv
Igors Krutojs: "Jaunais vilnis" Jūrmalā vairs nekad neatgriezīsies
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 56
Foto: LETA

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis” vairs nekad nenotiks Jūrmalā, neskatoties uz iepriekš presē izskanējušajām spekulācijām. Šādu paziņojumu pirms festivāla atklāšanas publiski sniedza tā ģenerālproducents Igors Krutojs.

““Jaunais vilnis” vairs neatgriezīsies Jūrmalā, tas vienmēr būs Sočos,” Krutoja teikto citēja Krievijas mediji.

Savukārt Soču mērs Anatolijs Pahomovs paziņoja, ka pilsēta ar prieku jau piekto reizi rīko konkursu, kas kļuvis par ievērojamu kūrorta notikumu.

“Mēs esam pateicīgi, ka “Jaunais vilnis” ir pacēlis Sočus jaunā līmenī, radījis jaunu motivāciju un peļņu. Un mēs esam ļoti pateicīgi Igoram Krutojam par lēmumu strādāt Sočos… Ļoti ceram, ka mūsu partnerattiecības vienmēr būs augstā līmenī, un mēs vienmēr atbalstīsim “Jaunā viļņa” norisi Sočos,” sacīja Pahomovs.

Kā ziņots, Krutojs bija publiski paudis viedokli, ka Vaikule esot „viltīga”, norādot, ka viņš ar mūziķi nevēlas uzturēt kontaktus. Tas saistīts ar to, ka laikā, kad notikušas pārrunas par "Jaunā viļņa" atgriešanos Jūrmalā, Vaikule sākusi rīkot savu festivālu.

„Es daudzus gadus uzstājos "Jaunajā vilnī”, un man ļoti patika šis konkurss. Es vēlos, lai tas atgrieztos. Es nesaprotu, kāpēc nevar būt divi festivāli, mums tie Jūrmalā notiek visu vasaru,” intervijā "RIA Novosti” stāstīja Vaikule.

Mūziķe piebilda, ka "Laima Rendezvous Jūrmala” ir festivāls, bet "Jaunais vilnis” konkurss, tāpēc viņi savā starpā nekonkurē.

Žurnālistiem viņa atzīmēja, ka ļoti mīl Igoru Krutoju un viņa konkurss Jūrmalā būtu tieši vietā, jo tur ir krieviski runājoša auditorija.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu