Filips Kirkorovs izgāzies "Jaunajā vilnī", netrāpot fonogrammā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: SIPA/Scanpix

Ka jau katru gadu, jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis" ne tikai viesojās, bet arī uzstājās viena no Krievijas estrādes spožākajām zvaigznēm - 52 gadus vecais dziedātājs Filips Kirkorovs. Šogad viņam tūkstošiem skatītāju priekšā gadījusies ķibele - viņš nav trāpījis fonogrammā.

Notikušo iemūžinājuši neskaitāmi skatītāji. Video redzams, kā Kirkorovs izpilda dziesmu “Atlantis” un vienā brīdī nepaspēj pie mutes pielikt mikrofonu, lai gan viņa balss jau ir sākusi skanēt.

Kā jau ziņots, grupa "Radio trio", kas šā gada augustā pārstāvēja Latviju starptautiskajā jauno vokālistu konkursā "Jaunais vilnis" Sočos, noslēgumā ieguva sesto vietu, aģentūrai LETA pastāstīja grupas dalībnieces.

"Esam gandarītas par sesto vietu, no 13 dalībniekiem esam pašā vidū. Konkursa laikā esam guvušas neatsveramu pieredzi, kas mums noderēs arī turpmākajā karjerā - gan katrai individuāli, gan grupai kopumā," pastāstīja grupas "Radio trio" dalībniece Katrīna Anna Vīgante.

Grupas dalībnieces atzīst, ka nekad iepriekš nav uzstājušās tik lielas auditorijas priekšā un tas zināmā mērā ir norūdījis. "Mēs atbrauksim atpakaļ uz Latviju emocionāli daudz stiprākas, ar bagātīgu pieredzi, uzstājoties uz skatuves. Līdz ar to mēs spēsim daudz vairāk dot klausītājiem," pastāstīja Madara Dzintara-Pluša.

Tāpat grupas dalībnieces pastāstīja, ka viņām konkursa laikā nomainīja dziesmu, mainīja arī krievu estrādes leģendas Allas Pugačovas dziesmas aranžējumus. Tāpat bija jāvelk tērpi, kurus izvēlējās citi. Pati grupa dažādās izvēles nav varējusi ietekmēt. "Mēs kāpām ārā no savas komforta zonas. Tas bija liels izaicinājums, bet esam gandarītas par šo laiku un doto iespēju pārstāvēt Latviju," sacīja grupas pārstāves.

Kā ziņots, Latviju pēc divu gadu dalības pārtraukuma konkursā "Jaunais vilnis" pārstāvēja grupa "Radio trio", kas apvieno dziedātājas Gabriēlu Zvaigznīti, Madaru Dzintaru-Plušu un Katrīnu Annu Vīganti.

Grupas "Radio trio" dalībnieces iepazinās Rīgas gospelkorī, kur kopā dziedāja jau vairākus gadus, taču ideja par grupu īstenojās 2017. gadā. Dziedātājas ir uzstājušās "Rīgas Ritmos", koncertu sērijā "Četri gadalaiki", "Ielūdz Raimonds Pauls" koncerttūrē. Tāpat grupa sadarbojas ar Latvijas Radio bigbendu.

"Jaunais vilnis" ir starptautisks populārās mūzikas dziesmu konkurss, kas no 2002. gada norisinājās Jūrmalā, bet no 2014. gada politisko attiecību saspīlējuma dēļ tika pārcelts uz Sočiem.

Latvijas dziedātāji konkursā ir uzvarējuši divas reizes. Pirmo reizi 2004. gadā, kad uzvaras laurus plūca grupa "Cosmos", otro - 2005. gadā, kad starptautiskajā konkursā uzvarēja dziedātājs Intars Busulis.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu