"I Love You" izdevniecības jubilejas svinības iesāk "Židrūns"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Židrūns
Židrūns Foto: publicitātes

Sestdien, 14. septembrī, K.K. fon Stricka villā notiks pirmais mūzikas izdevniecības "I Love You Records" desmit gadu jubilejas koncertu sērijas pasākums, kurā uzstāsies grupa “Židrūns” un trio no Lietuvas “shishi”.

Grupa “Židrūns” sešpadsmit gadu pastāvēšanas laikā pelnīti ieguvusi stabilu vietu Latvijas neatkarīgās mūzikas cienītāju aprindās – vispirms ar saviem ekspresīvajiem koncertiem, pēc tam ar studijas ierakstiem. Līdz šim grupa izdevusi trīs albumus, pēdējo no tiem “Židrūns un tas, ko nevar nest” – apgādā I Love You Records. Grupas mūzikas plašās robežas sniedzas no indīroka līdz pankam, no progresīvā roka līdz garāžrokam. Tomēr galvenā “Židrūna” kvalitāte ir tiešā un godīgā attieksme pret sevi un klausītājiem.

“shishi” ir meiteņu ansamblis no Viļņas. Tā mūzikā apvienojas rap/trash/surf/soul stilistika, sapludinot bērnišķīgu prieku ar sievišķīgu enerģiju. Visas grupas dalībnieces jau iepriekš darbojušās dažādās Lietuvas alternatīvajās grupās, līdz apvienojās trio un tā nosaukumam izvēlējās ķīniešu vārdu, kas apzīmē sargājošu lauvu vai suni, kam piemīt spēja atvairīt ļaunos garus. Grupas debijas albums “NA x 80” nāca klajā pirms gada un tam sekoja Lietuvas mūzikas balvu M.A.M.A. nominācija kategorijā “Labākā alternatīvā grupa”.

Ieeja koncertā 14. septembrī K.K. fon Stricka villā no plkst. 19:00. Pēc koncerta vakars turpināsies ar mūzikas žurnālista un ilggadīga I Love You Records drauga Ulda Rudaka dīdžejsetu.

Koncerta biļetes šeit.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu