ISSP galerijā kolāžas darbnīca bērniem un ģimenēm

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
ISSP galerijā notiks kolāžas darbnīca bērniem un ģimenēm
ISSP galerijā notiks kolāžas darbnīca bērniem un ģimenēm Foto: ISSP

Šo sestdien, 21. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 15.00 ISSP galerija Berga Bazārā aicina apmeklēt bērnu un ģimeņu dienu, kas norisinās aktuālās izstādes “Savādā ieleja” ietvaros. Pētot mākslas darbus un liekot lietā iztēli, radošajā darbnīcā mākslinieces Adelīnas Kalniņas vadībā ikvienam būs iespēja izveidot pašam savu izstādes plakātu kolāžas tehnikā. Ieeja bez maksas.

Vēl līdz 28. septembrim ISSP galerijā apskatāma sešu jaunu Eiropas mākslinieku izstāde “Savādā ieleja” (Valley of the Strange). Tās autori caur fotogrāfiju pēta laika robežas un to, kā ikdienišķais kļūst īpatnējs. Izstāde aplūko attēlu lomu pagātnes un tagadnes izpratnē, vienlaikus izceļot to, kā fotogrāfija un video ļauj ikdienu saredzēt citā, nepazīstamā gaismā. Galerijā apskatāmās fotogrāfijas, instalācijas un video darbi sapludina patiesību un fikciju, tā veidojot iedvesmojošu vidi izzinošām un radošām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem.

Ar bērnu un ģimeņu dienu 21. septembrī ISSP galerija turpina jau pirms gada aizsākto iniciatīvu ar laikmetīgo fotogrāfiju iepazīstināt arī pašu jaunāko auditoriju. Radošās darbnīcas apmeklētājiem būs iespēja tuvāk iepazīt aktuālo izstādi un tajā apskatītās tēmas, izmantojot īpaši veidotas darba lapas. Kopīgi diskutējot un daloties ar savām izjūtām par neikdienišķo, dīvaino un pat nedaudz baiso, dalībnieki veidos kolāžas ar nosaukumu “Savādā ieleja”. Izmantojot uz vietas pieejamos materiālus, katram būs iespēja izveidot un paņemt līdzi uz mājām pašam savu izstādes plakātu. Kolāžu darbnīcu vadīs jaunā māksliniece, ISSP skolas absolvente Adelīna Kalniņa.

Radošajā darbnīcā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama - interesenti aicināti pievienoties jebkurā laikā no plkst. 12.00 līdz 15.00.

ISSP galerija atrodas Marijas ielā 13 k–3, Berga Bazārā, Rīgā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu