Kivičs atzīst, ka var sievietei "uzšaut pļauku"

Sejas.lv
Kivičs atzīst, ka var sievietei "uzšaut pļauku"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 36
Andris Kivičs
Andris Kivičs Foto: Ieva Čīka/LETA

Pagājusi jau nedēļa, kopš Andra Kiviča un Lienes Skulmes konflikta, pēc kura sieviete pazudusi. Viena no versijām, kāpēc Liene nekur nav atrodama, ir tā, ka Andris esot viņu fiziski ietekmējis. Izdevumam "Vakara Ziņas" mūziķis komentē, vai vispār būtu spējīgs iesist sievietei. 

Atgādinām, ka pāra pirmais strīds esot noticis ceturtdien, 19. septembrī, izklaides centrā "Bowlero". Tajā vakarā Skulmei uz pieres tika uzliktas septiņas šuves. Pēc aculiecinieka stāstītā, Kivičs esot pacēlis roku pret Lieni. Tiesa, pats mūziķis to noliedz, taču tagad viņš atklāj, ka ārkārtas situācijā tomēr ir spējīgs iesist sievietei. 

"Nu kā tad Liene varētu pārvietoties, ja es tik zvērīgi viņai būtu sasitis seju? Nu ko, jūs tiešām domājat, ka es ar dūri sitīšu pa seju!? Es tiešām tā nedarītu! Ja mani sieviete ārprātā izved un melo, acīs skatoties, es varu uzšaut pļauku, esmu uz to spējīgs," "Vakara Ziņām" skaidro Kivičs.

"Man nav pieņemami, ja sieviete par mani vai kādu man tuvo cilvēku sāk nekaunīgi ņirgāties,

tad diemžēl seko pļauka no manis,

bet ne jau sitieni, jo es nesaprotu, kā mīļotais cilvēks šādi var runāt. Jā, ja esmu pamatīgi novests, es varu salauzt slotu, krēslus vai kaut kādu priekšmetu mest pret sienu, bet es nesitu sievietei ar kulakiem," izdevumam skaidro mūziķis. 

Atgādinām, ka mīlnieki pēc ceturtdienas konflikta sastrīdējušies atkārtoti - piektdien, 20. septembrī, - pie Latvijas Nacionālā teātra. Kivičs stāsta, ka abu strīdi abos gadījumos izcēlušies tādēļ, ka Lienei vienmēr esot vairākas versijas par vienu un to pašu stāstu.  

Foto: Kivičs un Skulme atgriežas Latvijā

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu