Eksprezidenti ierodas uz Borisa Tetereva piemiņai veltītu dievkalpojumu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Foto: TVNET

Trešdien, 2. oktobrī, Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē notika filantropa Borisa Tetereva piemiņai veltīts publisks dievkalpojums Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča vadībā. Dievkalpojuma apmeklētāju vidū bija arī eksprezidenti Valdis Zatlers un Vaira Vīķe-Freiberga.

Kā vēstīts, pēc smagas slimības sestdien, 21. septembrī, mūžībā devies Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs.

Viņš dzimis Rīgā, mācījies Rīgas 10. vidusskolā, studējis Rīgas Medicīnas institūtā (tagad - Rīgas Stradiņa universitāte). Pēc absolvēšanas deviņus gadus praktizējis Rīgas pilsētas 4. slimnīcā un Rīgas pilsētas 5. slimnīcā. Līdz 2008. gadam nodarbojās ar uzņēmējdarbību Latvijā un ārvalstīs.

2010. gadā kopā ar dzīvesbiedri Ināru Teterevu nodibināja ģimenes labdarības fondu.

Teterevam pasniegts Ministru kabineta Atzinības raksts par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un Triju Zvaigžņu ordenis. Teterevs kļuvis par Rīgas Stradiņa universitātes Goda doktoru, Latvijas Universitātes Goda biedru un Latvijas Zinātņu Akadēmijas Goda locekli.

2015. gadā viņš pievienojās pasaules lielākās līderu alianses - Madrides kluba oficiālo personu lokam. Aliansi vada bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Foto: Filantropa Borisa Tetereva piemiņai veltīts publisks dievkalpojums

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu