Dziedošā policista Nikolaja Puzikova jaunajā mūzikas video seksīgi gorās pašmāju modelīte

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Šoruden dziedātājs Nikolajs Puzikovs iepriecinājis savus fanus ar jaunu dziesmu un mūzikas video “Skauj mani”. Tās vārdu autors ir liepājnieks Kristaps Pujāts, bet klipā filmējusies modele Sandra Glazkova.

Nikolajs par dziesmu: “Ar dziesmas autoru Kristapu es vēlējos sadarboties jau pirms 3 gadiem, bet uz to brīdi viņš bija nesasniedzams, jo atradās ārzemēs. Man patīk viņa dziesmas. Vēl no tā laika, kad Pujāts uzrakstīja dziesmu "Vēl tevi mīlēt" grupai “4 Vēji”, kas, manuprāt, vēl joprojām ir radio un aptaujās neatzīts hits.

Satiku Kristapu šovasar Rīgā uz ielas un tās pašas dienas vakarā jau dziedāju viņa sacerēto dziesmu.

Šīs dziesmas projektā iesaistīju jaunu komandu, jo ne tikai ar Kristapu, bet arī ar Jāni Čubaru vienmēr esmu vēlējies sadarboties. Jānis strādā ļoti profesionāli. Es pat necerēju, ka rezulāts varētu sanākt tik labs. Daži saka, ka tas ir latviešu Alan Walker. Toms Rings veidoja dziesmas videoklipu. Arī ar Tomu šis bija mans pirmais projekts. Toma attieksme pret darbu bija ļoti radoša, mākslinieciska un mani pilnībā pārliecināja. Paldies visiem, kas mani atbalstīja un paldies modelei Sandrai Glazkovai, kura filmējās dziesmas video.”

Nikolajs jau 10 gadus strādā Valsts Policijā un parasti viņu var satikt Ogres pilsētā, veicot tiešos darba pienākumus. Šobrīd mūziķis studē tiesību zinātni Latvijas Universitātē, aktīvi koncertē un ir gatavs jauniem izaicinājumiem.

Dziesmas autors Kristaps Pujāts par dziesmas vēstījumu: “Dziesmas stāsts ir par atkalredzēšanos. Par to, cik labi ir atkal kādu sen neredzētu cilvēku satikt un gūt nebijušus iespaidus un emocijas. Atcerēties brīžus, kurus ir vērts atcerēties visu dzīvi.”

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu