Tā sabiedrības krējums Latvijas dzimšanas dienu svinēja

FOTO: Ekrānuzņēmumi no "Instagram"

Dažām pašmāju slavenībām šā gada pirmdiena, 18. novembris, Latvijas 101. dzimšanas diena bija darba diena, bet dažiem bija laiks ģimeniskām svinībām ar mīļotajiem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marija Naumova (@marija.naumova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mūsu Latvija. 🇱🇻 Ar čempiona karogu! 😅☺️

A post shared by Ma_DARA ♎ (@madara.kivica) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇱🇻🇱🇻🇱🇻 Home is where my heart is. Today we are celebrating Latvia’s 101st Birthday and what can I say... just repeat once again that’s it’s the best place on Earth! Wishing all the Latvians to remember their roots and start with themselves to make our country strong by daily choices and habits. It all starts with ourselves. So let’s keep on building and do some great things! ⭐⭐⭐ ••• Mana sirds vienmēr piederēs Latvijai. Šodien svinam mūsu Valsts 101. dzimšanas dienu un ko gan lai pasaka... kā vien to, ka Latvija ir labākā vieta uz Zemes! Šajos svētkos latviešiem vēlu atcerēties par savām saknēm un vienmēr sākt ar sevi, padarot mūsu zemi stipru tieši ar savām ikdienas izvēlēm un paradumiem. Viss sākas ar katru no mums. Tāpēc turpinām vien iesākto darbu un kopīgi veidojam arvien labāku Latviju! ❤️🇱🇻⭐️

A post shared by Jelena Ostapenko (@jelena.ostapenko) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mana mīlestības valoda ♥️🇱🇻 #18novembris

A post shared by M A R T A (@martagrigale) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daudz laimes dzimšanas dienā, mana mīłā, skaistā Latvija! #proudtobelatvian

A post shared by Jelena Ushakova (@jelenaushakova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

101 laime Tev, Latvija!🇱🇻

A post shared by @ mihelsons on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daudz laimes, Latvija! ••• Happy birthday Latvia! 🇱🇻

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇱🇻 #Latvija

A post shared by Anastasia (@anastasia.dvines) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šodiena ir ļoti īpaša diena, bet es Latviju svinu katru dienu. Un ziniet kā? Es te dzīvoju un es ļoti kaifoju no tā, ko es daru ik dienas, es mīlu savu darbu, es esmu lepna, ka manas rokas, sirds un prāts ir vietā, par ko es degu, vietā, kurā gribas iemācīties tik daudz, vietā, kur gribas izdarīt katram pašu labāko, ko es varu tai brīdī dot! Un man šķiet tā, ka ja katrs te Latvijā par savu lietu tā degtu, mēs būtu viena vareni super laimīga tauta. Es ticu, ka mēs tā varam. Tikai viens ieteikums, kas nāk no mana noverojuma - mazāk fokuseties uz citu darbiem un dzīvem, bet turēt fokusu uz savu sirdi, prātu un rokām, tad arī tas nesīs augļus citiem. Mums te mazajā valstī tik populāri ir tie citi, otrs, viņš, viņi.....bet tu paskaties uz sevi, nevis uz viņiem. Paskaties sevi, dari un sajūti savu sirdi un tad es ticu, ka Tu nesīsi gaismu. Un ja patiesi Tu iedegsies - Tev apkārt būs gaisma. Novēlu visiem sākt spīdēt un mazāk sēdēt “ko tad es” tumsiņā! 🌟🌟🌟🌟🌟 paldies burvīgai komandai, par bildi, kur es jūtos kā 🇱🇻 daudz un šādas burvīgas vakarklietas un izejamos komplektus jūs atradīsiet t/c Akropole @vangraaflatvia veikalā un paldies komandai @olgajakovleva @juliyaverbickaya @beaatek 📍@grandpalacehotel #sadarbība

A post shared by Dr.Katrina Purina-Liberte (@perlumamma.lv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18. novembris #DaudzLaimesLatvija

A post shared by Guntars Racs (@guntarsracs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOPĀ..ar miera, pateicības un lepnuma sajūtu🇱🇻

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daudz, daudz laimes no visiem mums Tev Dzimšanas dienā! 🇱🇻

A post shared by Aija Vitolina (@aijavitolina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always proud to lift up a Latvian flag! 🙏🏽 Happy birthday, Latvia! 🇱🇻

A post shared by Reinis Nitiss (@reinisnitiss) on

Uz augšu