"Rīgas Modes" izdod naksnīgu dziesmu un izziņo gada noslēguma balli

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Rīgas modes"
"Rīgas modes" Foto: publicitātes

Grupa "Rīgas Modes" klausītājiem nodod jaunu singlu no topošā albuma un izziņo gada noslēguma balli 20. decembrī, klubā “One One”.

Jauno, naksnīgās noskaņās ieturēto dziesmu sauc “Mēs braucām visu nakti” un tās ierakstā piedalījies arī saksofonists Mikus Solovejs, kurš iepriekš darbojies apvienībā “Kuba”, kā arī citos mūziķu sastāvos.

"Rīgas Modes" šogad pēc ilgāka laika atgriezušies pie klausītājiem ar jaunu mūziku un patlaban strādā pie sava otrā pilnmetrāžas albuma, kuru lielā mērā iedvesmojis tā saucamais “sophisti-pop” mūzikas novirziens. “Mēs braucām visu nakti” seko pirmajam topošā ieraksta priekšvēstnesim, dziesmai “Savvaļas Zirgi” un ir pieejama “Spotify”, kā arī citās mūzikas straumēšanas platformās.

Jauno muzikālo materiālu būs iespējams dzirdēt jau 20. decembrī, kad "Rīgas Modes" sniegs solo koncertu klubā “One One”, kas ir bijusi īpaša vieta grupas līdzšinējā darbībā. Viens no balles īpašajiem viesiem būs Radio SWH raidījuma “Mazā sestdiena” vadītājs Little Freddy, kurš sniegs savu deju vakara DJ setu.

Biļetes uz koncertu ir iegādājamas “Biļešu servisā” un pirmās 50 pieejamas par īpašu cenu – 7 eiro. Tuvojoties koncertam biļetes kļūs dārgākas.

Foto: publicitātes

Rīgas Modes ir: Kalvis Bormanis (vokāls), Reinis Papulis (ģitāra-taustiņi), Anete Stuce (taustiņi-vokāls), Andris Apīnis (bass) un Mareks Ameriks (bungas). 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu