"Radio SWH Rock" drīzumā skanēs arī Saldū

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: JANIS PETRANIS

"Radio SWH Rock", kas aizvadītajā mēnesī ar vērienu nosvinēja savu 18. dzimšanas dienu, aizvadīto trīs gadu laikā ir ieguvis apraides tiesības vairākas Latvijas pilsētās. Šobrīd tas ir dzirdams ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā, Ventspilī, Bauskā, Jēkabpilī, Valmierā, Gulbenē, Saulkrastos un Salacgrīvā. Bet jau nākamā gada pirmajā pusē pirmie roka dārdi pāršalks arī Saldu, informē Radio SWH.

NEPLP (Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome) izziņojusi rezultātus konkursam Apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9 MHz frekvencē, ar  mērķi nodrošināt sabiedrības interešu ievērošanu un radīt priekšnoteikumus veiksmīgas konkurences vides attīstībai, kas nodrošinātu elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmu veidošanu, pamatojoties uz dažādības, augstas kvalitātes un profesionālisma principiem, veidojot uzticamu, daudzveidīgu nacionālo un reģionālo saturu, kas atbilst demokrātiskām vērtībām un stiprina Latvijas nacionālo kultūrtelpu. Par konkursa uzvarētāju tika atzīta AS "Radio SWH", kas konkursā startēja ar "Radio SWH Rock".

Foto: JANIS PETRANIS

Līdz ar to nevilcinoties tiek sākti tehniskie un administratīvie darbi, lai jau 2020. gada pirmajā pusē Saldus pievienotos roka skanējuma saimei.

AS "Radio SWH" vadība ir gandarīta par iespēju iegūt vēl plašāku skanējumu "Radio SWH Rock" radiostacijai, kas vienlaikus pietuvina to nacionālās apraides statusa iegūšanai un dod iespēju pilnveidot un stiprināt rokmūzikas vērtības arvien plašākā skanējumā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu