Timma saraudina Sedokovu ar milzīgu rožu klēpi

FOTO: Instagram/ zharamagazine

Latvijas basketbolists, Maskavas apgabala "Himki" spēlētājs Jānis Timma pamatīgi pārsteidza savu mīļoto sievieti, mūziķi Annu Sedokovu, pasniedzot viņai iespaidīgu rožu klēpi.

Sedokova 10. decembrī glaunā pasākumā prezentēja savu jaunāko albumu "Про любовь"(Par mīlestību), uzstājoties arī uz skatuves. 

Albuma prezentāciju apmeklēja arī Timma, ar mīļoto pozējot fotogrāfu priekšā. 

Kad Sedokova uz skatuves izpildīja dziesmu no jaunā albuma, skaņdarba vidū uz skatuves uzkāpa arī basketbolists, mīļoto pārsteidzot ar milzīgu rožu pušķi. Pēc tam abi vienojās mīlestības pilnā skūpstā un Sedokova izplūda asarās. 

FOTO: Instagram/ zharamagazine

Kad Timma nokāpa no skatuves, mūziķe mīļotajam veltīja pateicības pilnus vārdus: "Es tevi ļoti mīlu, paldies tev liels... Mani neviens nekad nav atbalstījis kā tu. Neviens man nekad nav devis tik daudz. Es to jūtu katru sekundi. Es tiešām tevi ļoti mīlu. Es vienmēr savā dzīvē saku, ka katra meitene, kas savā dzīvē pieļāvusi kļūdas, tik un tā satiks savu princi. Liels tev paldies, ka tu esi ar mani."

Timma bija līdzās Sedokovai arī ierakstu studijā, kad viņa strādāja pie albuma. 

Atgādinām, ka pāris par savām attiecībām publiski pavēstīja šā gada oktobrī, lai arī par abu romānu tiek baumots jau vairāk nekā pusgadu.  

Uz augšu