Paula Freimane apjūsmo sava mīļotā muskuļoto ķermeni

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Fitnesa skaistule Paula Freimane jau mēnesi liek nojaust, ka sākusi jaunas attiecības. Nu šīs runas vēl vairāk pastiprina viņas publicētie kadri sociālajos tīklos.

Kā liecina Paulas publicētās fotogrāfijas vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos, viņa regulāri pavada laiku kopā ar fitnesa treneri Arvi Mazurovu

Abi kopā pozē mīļos kadros un regulāri pavada laiku sporta zālē.

Foto: instagram/paolafreeman

Tagad Paula lika citām dāmām noprast, ka Arvis ir viņas vīrietis, publiskojot kadrus ar viņa puskailo torsu. Publikācijām viņa pievienojusi uguns emocijikonu.

Foto: instagram/paolafreeman

Pēc uzņemtajiem kadriem noprotams, ka vīrietis piedalījies kādā fotosesijā, kur viņu no malas vērojusi Freimane. 

Foto: instagram/paolafreeman

Jau vēstīts, ka Paula un Arvis pirmo reizi kopā bija redzami dziedātājas Katō debijas albuma "Ko mani putni ēd" prezentācijā. 

Pēc tam Paula teju katru dienu dalījusies ar fotogrāfijām, kurās ir kopā ar izskatīgo vīrieti.

Arvis sociālajā vietnē "Instagram" par sevi raksta šādi: "Sportot aizsāku jau no bērna kājas, bet nopietnāki treniņi sākās 10 gadu vecumā ar karatē. Sasniedzot pilngadību, dzīve pilnībā izmainījās, jo iestājos armijas dienestā franču leģionā. Tur arī sākās īstā cīņa gan fiziski, gan morāli. Visa sporta pieredze un disciplīna dikti noderēja, jo pārbaudījumi bija katru dienu. Atgriezīsimies pie fitnesa. Sāku trenēt cilvēkus jau armijā un turpināju dzīvojot Francijā, kā arī Āzijā! Tagad sāku jaunu dzīves etapu, Latvijā." 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu