"Izņēmu visu preteklību!" Efektīgā šovu zvaigzne Jeļena samazinājusi lūpas

Sejas.lv
"Izņēmu visu preteklību!" Efektīgā šovu zvaigzne Jeļena samazinājusi lūpas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Šovu zvaigzne Jeļena Petrova, kura sava izskata uzlabošanā iztērējusi teju 10 tūkstošus eiro, nu kļuvusi dabiskāka - viņa pilnībā atbrīvojusies no lūpu implantiem.

Par izmaiņām savā izskatā viņa pavēstījusi saviem sekotājiem vietnē "Instagram". 

"Es esmu pilnībā atbrīvojusies no hialuronskābes lūpās. Pirms trim gadiem biju atkarīga no tās. Mani tik ļoti tā aizrāva, ka vairs nepamanīju robežu, kad lūpas vairs nebija skaistas. Un tā trīs gadus manas lūpas bija uzpūsta balona stāvoklī," atzīst Jeļena.

Viņa turpina: "Bet, vairākas reizes skatoties uz sevi no malas, es sapratu, ka tas nepavisam nav tik skaisti, kā biju iedomājusies. Pie tam lūpu stāvoklis bija atkarīgs arī no laikapstākļiem - saulē tās ieņēma vēl krāšņākas formas. Un tā es beidzot izlēmu par labu hialuronskābes izņemšanas procedūrai."

"Es atgriezos pie savām dabiskajām lūpām un esmu ar tām ļoti gandarīta. Paldies profesionāliem meistariem, kuri apņēmās izņemt visu to "preteklību" no lūpām. Vairs neeksperimentēšu!" tā Jeļena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? Lαɗу JєƖєηα ? (@laddy_jelena) on

Arī komentāros sievietes sekotāji raksta, ka dabiska izskata lūpas viņai piestāv daudz labāk.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? Lαɗу JєƖєηα ? (@laddy_jelena) on

Jau iepriekš Jeļena atzina, ka ar lūpām ir pāršāvusi pār strīpu.

"Kad veicu pirmās injekcijas, organisms gelu uztvēra kā svešķermeni, tādēļ atgrūda to. Tāpēc gaidītais efekts jau pēc pāris nedēļām pazuda. Devos uz injekcijām atkal. Beigās man bija izveidojies pieradums no tām. Gribējās vēl un vēl. Vienā brīdī sapratu – mans organisms gelu vairs neatgrūž... Krievijā piedāvājot injicēt vielu, kas izšķīdina gelu lūpās. Diemžēl Latvijā šādu preparātu nepiedāvā, te to var darīt tikai ķirurģiski. Es tam neesmu gatava, tāpēc pagaidām samierinos ar tādām lūpām, kādas man ir," izdevumam "Privātā Dzīve" pastāstīja šovu zvaigzne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? Lαɗу JєƖєηα ? (@laddy_jelena) on

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu